Главная > Комітети

Призначення на матчі 01.11 оновлено 30.10 14:15

Перенос 13:00 Область Нечаяне - AgriGrein Зевакин А. Чернега М. Манчик Я. Герасименко Н. 01.11.2020 12:00 Область Прибужжя - Мостове Бойко Ю. Коробань М. Коробань А. Петрановский Н. Перенос 12:00 Область Вікторія - Воронівка Колиснык В. Полусмяк Н. Антонов А. Зубрицкий Н. 01.11.2020 12:00 Область Воронівка -Вікторія Зевакин А. Антонов А. Манчик Я. Герасименко Н. 01.11.2020 14:00 Область Сокол - Казанка Чернега М. Полусмяк Н. Щербанич А. Зубрицкий Н. 01.11.2020 13:00 Область Южноукраїнськ - Укр-Нива Колиснык В. Еремеев А. Мерцалов А. Миланич В. 01.11.2020 13:00 Область Ольгопіль - Зорі над Бугом Филон А. Попов Ю. Гурский А. Решетченко В.

Подробнее

Призначення на матчі області, ДЮФЛ (17-18.10)

17.10.2020 12:00 ДЮФЛ ДЮСШ 5 Манчик Я. Полусмяк Н. Комаренко А. 17.10.2020 12:00 Область Ольгопіль - Мостове Зевакин А. Коробань А. Коробань М. Решетченко В. 17.10.2020 13:00 Область Семенівка - Хлібороб Ильяшенко Д. Щербанич A. Машков К. Миланич В. 17.10.2020 14:00 Область Казанка - Нечаяне Чернега М. Гурский А. Попов Ю. Балакин В. 17.10.2020 14:00 Область Сокіл - Прибужжя Бойко Ю. Бугаев В. Волкович В. Петрановский Н. ПЕРЕНОС 14:30 Область Воронівка - Варварівка Мамчур В. Мерцалов А. Пашинский С. Винарский П.  17.10.2020 16:00 Область AgriGrein - Южноукраїнськ Избаш Л. Мерцалов А. Манчик Я. Герасименко Н. 18.10.2020 15:00 Область Зорі над Бугом - Укр-Нива Бойко Ю. Щербанич А. Машков К. Петрановский Н.

Подробнее

Призначення на матчі області, ДЮФЛ (10-11.10)

08.10.2020 15:00 Область Варварівка - Первомайськ Избаш Л. Еремеев А. Мамчур В. Балакин В. 10.10.2020 15:00 Область Мостове - Укр-Нива Грущенко А. Щербанич A. Чернега М. Петрановский Н. 10.10.2020 15:00 Область Прибужжя - Ольгопіль Пашинский С. ---А. Коробань М. Комаренко А. 10.10.2020 16:00 Область Воронівка - Васт Мамчур В. Гурский А. Попов Ю. Решетченко В. 10.10.2020 12:00 Украина ДЮСШ 3 Крикунова К. Мерцалов А. Герасименко Н. 11.10.2020 14:00 Область Южноукраїнська - Казанка Колиснык В. Мерцалов А. Коробань А. Миланич В.  11.10.2020 14:00 Область Вікторія - Хлібороб Филон А. Нежлукченко Г. Самборский Ю. Еремеев А. 11.10.2020 15:00 Область Зорі над Бугом - AgriGrein Бойко Ю. Киррилов Р. Нестеренко А. Петрановский Н.

Подробнее

Призначення на матчі області,ДЮФЛ (03-04.10)

03.10.2020 14:00 Область Казанка - Зорі над Бугом Чернега М. Пашинский С. Щербанич А. Решетченко В. 03.10.2020 15:00 Область Семенівка - Вікторія Колиснык В. Коробань A. Коробань М. Миланич В. 03.10.2020 15:00 Область Хлібороб - Варварівка Избаш Л. Гурский А. Попов Ю. Герасименко Н. 03.10.2020 15:00 Область Нечаяне - Прибужжя Антонов А. Полусмяк Н. Мерцалов А. Зубрицкий Н. 03.10.2020 15:00 Область AgriGrein - Мостове Бойко Ю. Щирский А. Фишман Е. Винарский П. 03.10.2020 12:00 Украина ДЮСШ 5 Крикунова К. Манчик Я. Комаренко А. 04.10.2020 13:00 Область Первомайськ - Васт Избаш Л. Мерцалов А. Колиснык В. Петрановский Н.  04.10.2020 14:00 Область Укр-Нива - Ольгопіль Филон А. Щирский А. Полусмяк Н. Балакин В. 04.10.2020 16:00 Область Сокіл - Южноукраїнськ Грущенко А. Коробань А. Нестеренко А. Бойко Ю.

Подробнее

Призначення на матчі області,ДЮФЛ (26-27.09)

26.09.2020 15:00 Область Прибужжя - ФК Укр-Нива Щирский А. Грущенко А. Щербанич А. Балакин В. 26.09.2020 15:00 Область Васт - Варварівка Избаш Л. Еремеев А. Полусмяк Н. Миланич В. 26.09.2020 11:00 ДЮФЛ Украина ДЮСШ 3 Пашинский С. Манчик Я. Герасименко Н. 27.09.2020 13:00 Область Воронівка - Семенівка Мамчур В. Еремеев А. Полусмяк Н. Комаренко А. 27.09.2020 14:00 Область Мостове - Казанка Антонов А. Коробань М. Манчик Я. Решетченко В. 27.09.2020 15:00 Область Южноукраїнськ - Нечаяне Колиснык В. Мерцалов  А. Чернега М. Миланич В. 27.09.2020 15:00 Область Ольгопіль - AgriGrein Ильяшенко Д. Гурский А. Попов Ю. Герасименко Н.  27.09.2020 15:00 Область Зорі над Бугом - Сокіл Бойко Ю. Нестеренко А. Рожок А. Петрановский Н.

Подробнее