Рішення КДК АФМО щодо матчу «Арарат» — «Воднік- EVT»

У понеділок, 10 січня, відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футболу Миколаївської області з приводу інциденту, який стався після матчу п’ятого туру Відкритого зимового чемпіонату Миколаєва між командами «Арарат» та «Воднік-EVT».

Нагадаємо, що гра закінчилася нічийним результатом 1:1 та вилученням двох гравців «Арарату» — Дмитра Севодняєва та Юрія Гірчева.

Після гри представники ФК «Арарат»: президент Артур Карапетян, віцепрезидент Карен Карапетян та гравець Дмитро Севодняєв погрожували арбітру матчу та вчинили бійку.

Ознайомившись з рапортом арбітру та додатковими рапортами всіх офіційних осіб цього матчу, члени КДК вирішили:

відсторонити Артура Карапетяна на 3 найближчі гри команди «Арарат» у Відкритому зимовому чемпіонаті Миколаєва за порушення п.п.3.1 Додатку 5 Дисциплінарних правил УАФ;

відсторонити Дмитра Севодняєва на 12 місяців (від дати вчинення порушення) від всіх змагань під егідою АФМО та АФМ, включаючи змагання з футзалу та футбол 8х8 за порушення п.п.9 Додатку 5 Дисциплінарних правил УАФ;

відсторонити Карена Карапетяна на 24 місяці (від дати вчинення порушення) від всіх змагань під егідою АФМО та АФМ, включаючи змагання з футзалу та футбол 8х8 за порушення п.п.9 Додатку 5 Дисциплінарних правил УАФ. Заборонити на 24 місяці (від дати вчинення порушення) відвідувати стадіон, на якому грає команда порушника, згідно п.п.2.6 Статті 6 Дисциплінарних правил УАФ.

У випадку недотримання умов покарання з боку Карена Карапетяна або повторення агресивних дій ним або іншими представниками чи вболівальниками команди «Арарат», КДК АФМО буде звертатися до виконавчого комітету АФМО з питанням про зняття команди «Арарат» (або іншої команди, де на той час буде офіційним представником Карен Карапетян) зі змагань під егідою АФМО та АФМ.