Відбулася зустріч керівництва АФМО з представниками команд-учасниць Чемпіонату області

У середу, 25 серпня, на трибунах Центрального міського стадіону відбулася зустріч представників команд-учасниць Чемпіонату області з представниками Асоціації футболу Миколаївської області: заступником голови Олександром Балакіним та керівником відділу проведення змагань Олександром Мариненком.

Метою зустрічі було обговорення пунктів та важливих моментів регламенту майбутніх змагань та розгляд організаційних питань.

Головою АФМО Олександром Пасічним на сезон 21-22 була поставлена задача максимальну увагу приділити саме регіональним командам, тому у новому сезоні чемпіонату не буде команд рівня Вищої ліги. Всі учасники, а їх вже є 13 зареєстрованих і ще очікується поповнення, зіграють два кола без розділення на групи.

Серед організаційних питань представники АФМО звернули увагу на зовнішній вигляд гравців – форма має бути однакова у всіх футболістів включно до гетрів.

Обговорили також і якість полів. З нового сезону, якщо домашнє поле команди не у належному стані, вона забов’язана буде приймати суперника на іншому полі, яке має кращій вигляд.

Організатори звернули увагу і на поведінку вболівальників. Приймаюча команда має обов’язково забезпечити наявність поліції на стадіоні під час матчу.

На засіданні був присутній керівник науково-аналітичного відділу АФМО Сергій Куянов, який доніс до представників команд інформацію, що у найближчому майбутньому всі тренери команд обов’язково повинні мати сертифікати про закінчення тренерських курсів.

Також були обговорені питання арбітражу та інші. Старт чемпіонату планується на 11 вересня.