Благодійний турнір з футболу ім.П.М.Свірьопкіна

18 травня 2024 року на стадіоні в с. Дорошівка пройшов благодійний турнір з футболу ім. П. М. Свірьопкіна. Змагання відбулись за підтримки Асоціації футболу Миколаївської області.

У змаганнях взяли участь шість колективів: «Молодь» (Дорошівка), ФК «PAMIR», «Новогригорівка», «ОТГ», «Єланець», «Дорошівка».

На святі були присутні гості: перший заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області — Олександр Балакін, заступник голови Вознесенської РВА — Іван Білоконь, Голова районної ради — Спартак Гукасян, сільський голова Бузької громади — Юрій Заволока.
Суддівська колегія була представлена у наступному складі: Микола Петрановський, Олексій Щербаніч, Михайло Коробань, Катерина Палюта.

Результати групового етапу:
І ГРУПА:
«Новогригорівка — ФК «PAMIR» — 1:0
«Єланець — ФК «PAMIR» — 0:1
«Новогригорівка» — «Єланець» — 2:2
ІІ ГРУПА:
«Молодь — «ОТГ»- 0:2
«Молодь — «Дорошівка» — 0:1
«Дорошівка» — «ОТГ»- 0:0 (пенальті — 3:4)

Бронзові нагороди у запеклому двобої виборов ФК «PAMIR», перегравши «Дорошівку» (1:0).

У фіналі в запеклій боротьбі змагалися команди «Новогригорівка» та «ОТГ». Переможцем Благодійного турніру з футболу ім. П. М.Свірьопкіна стала команда — «ОТГ», яка тріумфувала з рахунком 1:0.

Під час змагань було відзначено кращих гравців турніру:
Кращий голкіпер — Артем Влас («Новогригорівка»);
Кращий захисник — Євген Вагін («Дорошівка»);
Кращий бомбардир — Іван Осипенко («ОТГ»).

Від сільського голови Дорошівської сільської ради Олега Солощенка, переможців — «ОТГ» — було нагороджено призовим фондом.
Команда «Єланець» була нагороджена за участю у змаганнях призовим фондом та футбольним м’ячем.
Під час Благодійного турніру з футболу ім. П. М. Свірьопкіна було зібрано кошти, що будуть передані бджілкам-трудівницям з села Білоусівка, які плетуть сітки для наших захисників України.

Дякуємо Силам оборони, віримо у перемогу! Слава Україні! Героям Слава!