Футбольний турнір пам’яті Євгена Урвана

19 травня 2024 року за ініціативи великої спортивної родини проведено футбольний турнір пам’яті Євгена Урвана, героїчного воїна-земляка, який віддав своє життя за наше мирне майбутнє. Щоб поборотися за Кубок турніру пам’яті свого товариша, в Степовому зібралися футбольні команди: ФК «Веселинове», ФК «Новосвітлівка», ФК «Ставки», ФК «Широколанівка», ФК «Михайлівка» і господарі поля — ФК «Степове».

На урочисто-спортивному заході були присутні перший заступник голови АФМО Олександр Балакін, секретар Степівської сільської ради — Віктор ФЕДЮК, мати Євгена, Сніжана Іванівна та сестра Ангеліна, рідні та близькі.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять українців, які поклали своє життя в боротьбі за незалежність нашої країни в цій жорстокій, несправедливій війні росії проти України.

У результаті запеклої боротьби футбольного турніру хлопцям вдалося вибороти: перше місце ФК «Михайлівка», друге місце ФК «Веселинове», третє місце ФК «Степове».

Команди були нагороджені кубками та м’ячами від голови Асоціації Футболу Миколаївської області Олександра Пасічного та стуетками і медалями від секретаря Степівської сільської ради — Віктор ФЕДЮК

Дякуємо Силам оборони, віримо у перемогу! Слава Україні! Героям Слава!