У Єланці пройшов пам’ятний турнір, присвячений захиснику України Антону Ліщуку

У суботу в Єланецькій громаді відбувся футбольний турнір, присвячений пам’яті воїна, який загинув, захищаючи Україну «Кубок пам’яті Антона Ліщука».

Захід відбувся за ініціативи рідного брата Антона — Олександра, Миколи Воєнного, побратимів та друзів, при підтримці Єланецької селищної ради та Асоціації футболу Миколаївської області.

У турнірі взяли участь 3 команди: «Колос» (Веселинове), «Варварівка» та «Єланець», у складі якої грав рідний брат Антона Ліщука — Олександр.

На відкритті турніру були присутні перший заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін, заступник начальника районної військової адміністрації Іван Білоконь, начальник відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради Тетяна Бурлака, заступник Єланецького селищного голови Людмила Клобукова та родина загиблого захисника.

Гості висловлювали шану, повагу та вдячність Антону Ліщуку та його батькам. Олександр Балакін окремо передав слова підтримки на адресу захисника від голови АФМО Олександра Пасічного та висловив подяку його батькам за виховання справжнього патріота й гідного сина України.

Після слів гостей присутні вшанували пам’ять всіх полеглих захисників України хвилиною мовчання.

Ігри турніру пройшли у дружній та по-справжньому футбольній атмосфері. У результаті футбольних матчів призові місця розподілились наступним чином:

1 місце – «Єланець»;

2 місце – «Варварівка»;

3 місце – «Колос» (Веселинове).

Призери турніру отримали кубки, а всі інші команди-учасниці – пам’ятні медалі. Також кращі гравці змагань були відзначені індивідуальними статуетками.

Також був проведений конкурс «Кращий пенальтист» серед дітей, де переможець отримав футбольний м’яч від Асоціації Футболу Миколаївської області.

Дякуємо Силам оборони, віримо у перемогу! Слава Україні! Героям Слава!