Турнір присвячений Збройним Силам України серед ветеранів 60+

Валерій Запорожець, Сергій Куянов, Сергій Возняк, Микола Пихтін, Віктор Федюк, Володимир Бендарік, Сергій Вакуленко… Ці та інші прізвища неодноразово прославляли Миколаївський регіон у футбольному суспільстві. А зараз саме вони є тими, хто передає свій досвід молоді.

Миколаїв вкотре став містом-господарем для двобоїв серед ветеранів. На майданчику зійшлись представники «60+», але кожен з них у душі має всього 18 років. За словами голови Асоціації футболу Миколаївської області, народного депутата України Олександра Пасічного, такі заходи вкрай потрібні, адже вони несуть у собі максимальну інформаційну базу для розвитку футболу.

«Ми маємо змогу оцінити весь той шлях, який пройшли наші заслужені спортсмени. Це люди, яким аплодували заповнені стадіони. Це люди, які роздавали автографи і вносили — кожен у свій час — цеглинку за цеглинкою у історію футболу Миколаївщині. І на їх історичній базі має будуватись нова історія футболу Корабельного краю», — вважає голова АФМО.

Азартно, захоплююче і найголовніше — без травм. За пильним арбітражем Юрія Ковальчука, усі матчі подарували фантастичний накал та шквал емоцій.

«Асоціація футболу Миколаївської області та Асоціація футболу Миколаєва і надалі спільно проводитимуть змагання за участю ветеранів різних вікових категорій. Це наша історія, це історія рідного футбольного краю. Ми маємо її зберегти і звісно ж передати наступному поколінню», — запевнив перший заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін.

«Категорія «60+» завжди цінна для нас. Саме тому ми і провели черговий спортивний день разом з нашими ветеранами, за плечами яких не один футбольний матч на теренах Миколаївщини», — говорить голова АФМ Олександр Мунч.

Цього тижня чотири футбольних команди Миколаївщини змагались за головний трофей турніру. Відзначимо і колектив з Очакова: не дивлячись на черговий нічний обстріл, наші ветерани зуміли прибути до Миколаєва і посісти третє місце, випередивши місцевих ветеранів клубу «Вікторія». Срібні нагороди виборола команда Южноукраїнська, а золоті нагороди в активі ветеранів миколаївського «Водніка».

Традиційно, кращі гравці турніру отримали персональні нагороди. 

Шануємо ветеранів. Дякуємо ЗСУ за можливість проводити футбольні змагання у рідному місті. Слава Україні !

Медіацентр АФМО/АФМ (Євген Фішман, Олександр Олійник).