Старт Зимової першості Миколаєва 8х8. Перші вилучення, вдалий старт від чемпіонів

У Миколаєві стартувала зимова першість «АФМ-2023. 8х8» — відкритий чемпіонат міста під егідою АФМ і АФМО, а також за підтримки компанії «Васт-Сервіс».
У цьогорічній зимовій першості приймають участь 22 команди. Спочатку клуби проведуть попередній етап у двох групах, після чого відбудеться розподіл на чотири групи: Еліт, Вищу, Першу і Другу.
Старт сезону випав на ветеранів турніру «МСТ» і минулорічного чемпіона Другої ліги «ОКТАН». Оновлений склад «МСТ» дав серйозний бій опоненту, втім, кіпер господарів Шелар декілька разів свою команду врятував. А ось «ОКТАН» зумів провести ряд гольових атак і розпочав першість з впевненої перемоги — 6:0.
«Лідер» та «Інгварт» вже не вперше зустрічаються у рамках АФМ. Цього разу перемогу здобула команда Євгена Голуба, яка літню першість Першої ліги завершила на другому місці. Три очки гостям принесли влучні удари Бойчука, Пашкевича і Яценка.
У групі Б вдало дебютував колектив «AVANTA». Команда Павла Чореску здолав ще одного новачка сезону FC «VelKor». Перемогу господарям забезпечили дублі Короїда і Кльошина. Гол престижу — на рахунку досвідченого Солонікова.
П’ять матчів у неділю супроводжувались справжніми осіньо-зимовими погодними умовами: шквальний вітер, дощ, а згодом — град і мокрий сніг. Втім, у кожному з матчів була певна цікавинка. Тож, про них — далі.
Група «А» відкрила день матчем між «A.F.C. Pantheon» і «Таксі 994-Ветерани». Обидва колективи все ж мають у активі позитивні моменти після гри: на рахунку господарів дебютний гол неділі (відзначився Конніков), гості ж завдяки шести голам Мунча тріумфували у поєдинку (10:1). Потужний старт вдався і чинному чемпіону Еліт-ліги «Арсеналу-ВМС». Колектив Юрія Амонгаєва здолав новачка змагань «Єланець» (6:1).
У групі «Б» чемпіон Вищої ліги літнього сезону «Смішарики» впевнено переграли «Пром» — 7:0. Втім, задля справедливості, зазначимо що «»A.F.C. Pantheon», «Пром», і «Єланець» не заслуговували на подібні розгромні поразки. Ще у одному матчі «Воднік-EVT» здобув впевнену перемогу над «Арсеналом» (6:1). А справжня сенсація відбулась вже у заключній грі тижня, де у драматичному шоу новостворений колектив «Steel Drive» вирвав перемогу над «Корабел 1925» — 4:3.