Зимова першість Миколаєва «АФМ-2023. 8х8». «VAST» переміг «Арсенал-ВМС», перші перемоги «Лідера» і «Шевченкове», сенсаційна поразка «Смішарики», «ОКТАН» оформлює другий кліншит, переможний старт «Оболонь-ЛІЯ»

У Миколаєві продовжується зимова першість Миколаєва «АФМ-2023. 8х8» — відкритий чемпіонат міста під егідою АФМ і АФМО, а також за підтримки компанії «Васт-Сервіс».
Зимовий сезон вдало розпочався для «Оболонь-ЛІЯ». Так, матч з «Пром» видався доволі складним для господарів, адже ще у першому таймі відзначився Нирков. Втім, дубль Білого, а також гол Слюнкова принесли «Оболонь-ЛІЯ» дебютну перемогу — 3:1.
«CROCO» і «AVANTA» видали видовищну гру з великою кількістю гольових моментів. Господарі повели в рахунку завдяки влучному забігу і голу Колчака. Але героєм зустрічі судилось стати Яцковцю, який спершу вдало скористався аутом, а потім чудово асистував Кльошину — 2:1.
«ОКТАН» здобув другу поспіль «суху» звитягу у сезоні, перегравши «Корабел 1925», В середині першого тайму влучним ударом головою відзначився Олег Приходько, далі філігранно забив Андрєєв, реалізувавши штрафний. Під кінець гри настирний Сєрков закріпив перевагу гостей. «Корабел 1925» свої ж моменти біля воріт досвідченого Шелара не реалізував — 0:3 для команди Андрія Ітріна.
А ось «Смішарики» несподівано зазнали поразки від «Таксі 994-Ветерани» — 1:6. Для господарів все розпочалось вдало, адже влучно пробив Венгренюк. Втім, ще до перерви Мунч зрівняв рахунок. А ось ключовим епізодом гри стало вилучення Фальова, після якого «Таксі 994-Ветерани» максимально скористались перевагою і оформили відразу 5 голів у ворота Деркача.
Важлива примітка. АФМ виступає за розбудову футболу і робить усе можливе, аби покращити, урізноманітнити та створити дійсно гарний продукт. На розгляд КДК АФМО і КДК АФМ направлені листи відразу від трьох команд сьогоднішнього ігрового дня щодо дій арбітра обох матчів Олександра Зєвакіна. Після розгляду скарг та перегляду спірних епізодів, підсумкове рішення по рефері буде оприлюднено окремо. Працюємо разом
Ігровий день неділі вмістив у собі шість матчів. Продовжив переможну серію у групі «А» «Інгварт», який зумів здолати «Аврору» (3:2). У видовищному двобої з двома пенальті «VAST» переміг чемпіона літньої першості у Еліт-лізі — «Арсенал-ВМС» (3:2). «Лідер» розгромив «МСТ» (5:0), а ось матч між «Єланцем» і «Первомайським» не відбувся. Регламентні норми зафіксували результат «+:-» за несвоєчасну неявку «Єланця» на матч.
У групі «Б» вдало стартував «Шевченкове», який переміг «VelKor» (6:3). Ще у одному матчі «Воднік-EVT» розібрався з «A.F.C. Pantheon» — 5:1.