Перша ліга зимового чемпіонату Миколаєва: огляд матчів 10 туру

На вихідних, 12 та 13 лютого, відбулися ігри 10 туру Відкритого зимового чемпіонату Миколаєва, який, нагадаємо, проходить під егідою Асоціації футболу Миколаївської області та Асоціації футболу Миколаєва.

До вашої уваги результати та огляд матчів Першої ліги.

У першій зустрічі ліги зі стартових хвилин виокремився одноосібний лідер – «Ольгопіль». Команда відкрила рахунок вже на 3 хвилині і до фінального свистку встигла реалізувати 7 своїх атак. По три влучних удари на свій рахунок записали Райко та Куценко, а крапку у матчі поставив Мариненко на 75 хвилині. «Александрович» намагався протистояти супернику, проте забити бодай один гол команді так і не вдалося.

Далі на полі Центрального міського стадіону зійшлися команди «ЛІЯ» та «Мішковка». Завершивши перший тайм нічийним рахунком 2:2, у другому «ЛІЯ» притисла суперника та змогла реалізувати ще дві атаки, довівши рахунок до впевнених 4:2. Втім «Мішковка» не залишала намагань відігратися і під завісу матчу все ж скоротила відставання до мінімуму.

Останній матч у першій лізі не подарував вболівальникам такої кількості голів, як попередні. Весь матч «Вікторія» та СДЮСШОР «Миколаїв» U-16 провели у боротьбі та взаємних намаганнях прорвати оборону одна одної. Втім забити довго не вдавалося. Лише на 75 хвилині Романєєв поцілив у ворота та приніс переможні очки своїй команді.

«Ольгопіль» – «Александрович» 7:0 (4:0)

Арбітри: В. Колісник, Д. Лясковський, М. Холоднюк. Спостерігач арбітражу: М. Зубрицький (усі – Миколаїв).

Голи: М. Райко (3, 31, 70), А. Куценко (10, +15, 54), О. Мариненко (75).

Попередження: А. Куценко (62) – М. Плужник (6), А. Цибульский (40).

«ЛІЯ» – «Мішковка» 4:3 (2:2)

Арбітри: А. Артеменко, В. Чубарь, А. Григорян. Спостерігач арбітражу: О. Комаренко  (усі – Миколаїв).

Голи: Д. Каушан (+18), Д. Канавський (33), В. Лебеденко (54, 67) – С. Петров (+7, 20), А. Колесник (79).

Попередження: А. Дзядук (35) – «Мішковка».

«Вікторія» – СДЮСШОР «Миколаїв» U-16 1:0 (0:0)

Арбітри: О. Філон, Д. Іляшенко, В. Колісник. Спостерігач арбітражу:  В. Балакін (усі – Миколаїв).

Голи: В. Романєєв (75).

Попередження: Є. Пустовар (3), А. Остапенко (62), О. Обуховський (70).