Зимовий чемпіонат Миколаєва: огляд матчів 10 туру Екстраліги та Вищої ліги

У вихідні, 12 та 13 лютого, відбулися ігри 10 туру Відкритого зимового чемпіонату Миколаєва, який, нагадаємо, проходить під егідою Асоціації футболу Миколаївської області та Асоціації футболу Миколаєва.

До вашої уваги результати та огляд матчів Екстраліги.

Учасники Екстарліги подарували вболівальникам цікаві та насичені голами матчі. У першій зустрічі між командами «Арарат» та «Варварівка» перші здобули мінімальну перемогу, забезпечивши її ще у першій половині гри. Суперники боролися та обмінювалися забитими голами протягом всього матчу, однак «Варварівці» не вистачило одного влучного удару для здобуття хоча б нічиєї.

У другому матчі «Шевченкове» з перших хвилин нав’язало FM Agro свою гру та швидко забило два голи. Спочатку на 14 хвилині відмітився Александров, а ще за 14 хвилин результат подвоїв Шарабура. Втім гравці FM Agro змогли зібратися на другу половину гри та зрівняли результат. Точним виконанням 11-метрового удару Ярчук скоротив відставання, а пізніше Чорній зробив рахунок остаточним 2:2.

«Арарат» – «Варварівка» 3:2 (2:1)

Арбітри: Л. Ізбаш, Р. Трофімчук, О. Зевакін. Спостерігач арбітражу: М. Герасименко (усі – Миколаїв).

Голи: Є. Мица (7, 59), С. Тимчак (36) – Д. Климко (23, 80).

Попередження: О. Бєлічко (58) – «Варварівка».

FM Agro – «Шевченкове» 2:2 (0:2)

Арбітри: Є. Єрємєєв, О. Капуста, С. Пашинський. Спостерігач арбітражу: М. Зубрицький (усі – Миколаїв).

Голи: Д. Ярчук (+54), А. Чорній (63) – О. Александров (14), Є. Шарабура (28).

Попередження: Є. Вітенко (26), О. Бобелюк (40), Т. Чоларія (40) – Р. Думяк (60), Є. Шарабура (70), Д. Ротко (73).

До вашої уваги результати та огляд матчів Вищої ліги.

У Вищій лізі «Воднік-EVT» «всуху» обіграв «Таксі 994-Роллер» завдяки голам Гаврилова та Берестнєва. Та незважаючи на велику кількість моментів, особливо наприкінці матчу, номінальним господарям не вдалося забити бодай гол престижу.

«Таксі 994-Роллер» – «Воднік-EVT» 0:2 (0:1)

Арбітри: Є. Єремєєв, А. Щірський, О. Мерцалов. Спостерігач арбітражу: А. Єремєєв (усі – Миколаїв).

Голи: М. Гаврилов (33), І. Берестнєв (68).

Попередження: Ю. Бєлоконь (29), А. Колосков (34) – А. Лі (61).

А ось у наступному матчі «Суднобудівник» зміг зібратися та продемонструвати свої бійцівські здібності. У першому таймі «Воронівка» реалізувала три моменти та забезпечила собі гарну превагу у два м’ячі, пішовши на перерву за рахунку 3:1. Однак наприкінці гри «Суднобудівник» притис опонента та вирвав нічию і одне очко у скарбничку. Варто відмітити, що всі три голи за «Воронівку» і навіть один за «Суднобудівник» забив капітан команди Валерій Сторубльовцев.

«Воронівка»  – «Суднобудівник» 3:3 (3:1)

Арбітри: В. Колісник, О. Капуста, Р. Трофімчук. Спостерігач арбітражу: М. Герасименко (усі – Миколаїв).

Голи: В. Сторубльовцев (17, 35, 37, 80 АГ) – В. Бричка (38), І. Барський (-61), М. Запорожан (71).

Попередження: Ф. Велієв (50), Є. Процишин (59) – І. Барський (62).