«Семенівка» переграла «ТВТ» у матчі обласного чемпіонату

У неділю, 11 жовтня, перенесений матч першого туру Чемпіонату Миколаївської області зіграли команди «Семенівка» та «ТВТ».

«Семенівка» – «ТВТ» (Южноукраїнськ) 5:2 (2:2)

Арбітри: Ю. Бойко (Южноукраїнськ), О. Грущенко (Яструбинове), О. Щербанич (Вознесенськ). Спостерігач арбітражу: М. Петрановський (Вознесенськ).

Голи: Сандул (20, 45, 71), Андреєв (74, 76) – Сінкевич (2, 7).

Попередження: Приходько (64), Лісовський (78) – «ТВТ».

Гра розпочалась двома швидкими голами «ТВТ». Вже до 10 хвилини Максим Сінкевич двічі відмітився у воротах господарів та вивів свою команду вперед. Згодом «Семенівка» вирівняла гру та вже на 20 хвилині Артем Сандул влучним ударом скоротив відставання. А на заключній хвилині першого тайму нападник забив гол у роздягальню, зробивши рахунок 2:2.

Після перерви обидві команди вийшли заряджені на боротьбу. Черговий гол вболівальники побачили лише на 71 хвилині. Третій свій м’яч у зустрічі забив Сандул не без допомоги голкіпера «ТВТ»: захисник воріт не розрахував траєкторію польоту м’яча, випустив його з рук, той потрапив у штангу, а від неї вже до Сандула, який опинився у потрібному місці і в потрібний момент. Доречи, це вже 17 м’яч нападника у чотирьох іграх, Артем у цьому сезоні демонструє феноменальну результативність. Не встигли гості оговтатися, як «Семенівка» ще двічі відмітилась у їх воротах. З різницею у дві хвилини дубль реалізував Алік Андреєв. І як підсумок, чергова перемога «Семенівки» дозволяє команді закріпитися на першій сходинці групи «Північ».

Президент ФК «Семенівка» Олег Бойко поділився враженнями після гри:

«Дуже цікавий матч  був. Виходили на гру у бойовому настрої, хоча не всі гравці приїхали.  Був сильний вітер і жорстке поле, більше боролися з ними, але умови однакові для усіх. На початку гри команда «ТВТ» провела дві атаки та два м’яча нам забила. Потім вдалося трохи вирівняти гру, опустити м’яч на поле та відіграти один гол. Потім знову пішов незрозумілий сумбур. Але все ж на 45 хвилині зрівняли рахунок і на перерву пішли у піднесеному настрої.

Суперник вийшов на другий тайм більш заведений, ніж ми. Я думав психологічна перевага буде на нашому боці, але не вийшло. Ми створили лише одну атаку за 20 хвилин гри і все. Більше ударів по воротах і не було. Хвилин після 20-25 ми опустили м’яч на поле, і почала виходити гра. Забили третій гол з допомогою голкіпера суперника, а потім ще два. Все швидко сталося, суперник не встиг психологічно оговтатися від третього пропущеного м’яча, як ми забили ще два.

Є питання до команди, але, я вважаю, що ми на вірному шляху. Команда «ТВТ» зібрала досить пристойний склад, є кого відмітити. Той же Максим Сінкевич – дуже класний нападник, забив два голи і боровся до останньої хвилини. Хороша команда, думаю, у них все вийде. Я бажаю їм перемог. Ми наближаємося до завершення першого кола, тому я бажаю нашій команді так і залишитися на першому місці. Мета у нас одна – перше місце та перемога.

Хочу ще відмітити суддівство: на гарному рівні відпрацювала бригада арбітрів на чолі з Юрієм Леонідовичем Бойко. Головний арбітр давав боротися, не вівся на провокації».