Чемпіонат області: «Ольгопіль» вирвав перемогу у результативному матчі проти «Зорів над Бугом»

Цими вихідними, 9 та 10 жовтня, відбулися ігри резервного туру Чемпіонату Миколаївської області. У суботу на полі зустрілися команди «Ольгопіль» та «Зорі над Бугом».

«Ольгопіль» – «Зорі над Бугом» (с. Яструбинове) 4:3 (2:2)

Арбітри: Ю. Бойко (Южноукраїнськ), О. Гурський (Новий Буг), Ю. Попов (Новий Буг). Спостерігач арбітражу: М. Петрановський (Вознесенськ).

Голи: Аваліані (19, 86), Райко (35, 57) – Грущенко (1, 72), Малина (33).

Попередження: Слюнков (24), Демко (41), Куценко (79) – Мельниченко (14), Боднар (40), Заграєнко (57).

У цьому матчі третім гравцем були погодні умови: дуже сильний вітер вносив свої корективи в хід гри. У першому таймі він грав проти господарів, тому «Ольгопіль» змушений був постійно перебувати в обороні. «Зорі над Бугом» відкрили рахунок вже на 23 секунді матчу. Перший м’яч у ворота суперника відправив граючий тренер команди Олександр Грущенко. Проте ще до середини тайму господарі зрівняли результат: Ілля Аваліані влучно завершив атаку команди. Суперники продовжили боротися один з одним та проти вітру і до перерви ще раз обмінялися точними ударами. На 33 хвилині гол забив Андрій Малина, а за дві хвилини статус-кво відновив Микола Райко.

У другому таймі за вітром вже грав «Ольгопіть», тому активніше були саме гравці цієї команди. На 57 хвилині Райко робить дубль та виводить свою команду вперед. Проте ненадовго. Вже за 15 хвилин свій другий м’яч забиває і Грущенко, знову повертаючи у матч рівновагу. За рахунку 3:3 «Зорі над Бугом» мали два чудових моменти: один на один з голкіпером виходили Грущенко та Гудь, проте обидва не змогли поцілити у ворота. А ось «Ольгопіль» свій момент не проґавив і на заключних хвилинах все ж вирвав перемогу. Ще один дубль в матчі оформив Аваліані. У підсумку непроста перемога «Ольгополя» з рахунком 4:3.