ЖФК «Ніка» вдома поступилася харковчанкам з «Першої Столиці»

У п’ятницю, 8 жовтня, на стадіоні парку «Перемога» відбулася гра Першої ліги Чемпіонату України, в рамках якої миколаївська «Ніка» приймала суперниць з Харкова —  «Першу Столицю».

ЖФК «Ніка» (Миколаїв) – «Перша Столиця» (Харків) 0:9 (0:6)

Арбітри: Є. Єрємєєв (Миколаїв), І. Петрова (Нова Каховка), І. Голіяк (Миколаївська обл.), А. Щирський (Миколаїв). Спостерігач арбітражу: С. Возняк (Миколаїв).

Голи: Літус (3, 6, 15, 17), Костюченко (+29, 50, 65), Тюхтій (42), Сапаль (85).

Попередження: Пономаренко (14), Уманець (28) – «Ніка».

Стартова половина гри відверто не задалася у миколаївчанок. Дівчата на рівному місті втрачали м’яч, що призводило до гольових атак у виконанні суперниць. А порушення правил у карному майданчику на 29 хвилині за рахунку 0:4 було зовсім непотрібним. Призначений арбітром пенальті додав харковчанкам ще один гол у статистику. Атаки «Ніки» хоча і були регулярними, проте результату не принесли. Перший тайм закінчився розгромним рахунком 0:6.

Після розмови з тренерами у перерві на другий тайм дівчата вийшли більш зібраними та зарядженими на бій. Проте значна гольова перевага суперника у першому таймі дозволяла «Першій Столиці» грати більш спокійно та не перейматися за результат. У підсумку гості забили ще тричі, довівши рахунок зустрічі до значних 0:9.

Помічник тренера ЖФК «Ніка» Олександр Олійник прокоментував гру:

«Команда починає демонструвати характер. Зрозуміло, що результат матчу невтішний, але ми маємо справу з початком зародження нового колективу. В цих дівчат велике майбутнє, проте для цього слід щоденно працювати. Для гравчинь це безмежний досвід. Ми продовжуємо працювати. Вперше ми побачили характер, боротьбу, що дівчата не соромляться грати жорстко. Це перший, але дуже необхідний крок».