«ЛІЯ» у напруженому матчі чемпіонату АФМ переграла «Нечаяне»

У четвер, 7 жовтня, відбувся матч 19 туру чемпіонату Асоціації футболу Миколаєва, у якому зустрілися команди «ЛІЯ» та «Нечаяне».

Команди на свій передостанній матч сезону вийшли з новачками, зокрема, дебютували у АФМ Бєлан і Блінцов. Тим не менш, перший гол у матчі провели гості зусиллями досвідчених футболістів. Константінов передачею «відрізав» захисників, а Білий чітко переграв воротаря. Далі «ЛІЯ» зуміла заробити пенальті, вирок виконав капітан Каушан. Господарі відіграли м’яч зусиллями Царинного і Бєлана, який відзначив дебют класним голом. А до кінця тайму суперники ще по разу відзначились у воротах один одного: спершу дальній удар з невеликим, але вирішальним рикошетом вдався Тишковичу, а за кілька хвилин Мінін реалізував пенальті.

У другому таймі «Нечаяне» мало не менше п’яти відмінних нагод аби вирвати бодай один бал до залікової таблиці. Свої моменти втратили Бруно, Трофімов, Царинний, Бєлан – «ЛІЯ» встояла завдяки Паскевичу і відсутності достатнього досвіду у опонентів. Що ж до гостей, то вихід Саваренюка додав активності, проте ще бодай раз змусити капітулювати кіпера «Нечаяного» Кучеренка також не вдалось. 3:2 – три очки для «ЛІЯ».

Гравець матчу: Анатолій Білий («ЛІЯ»)

Був досить помітним у матчі, змушував фолити на собі та створював напругу поблизу воріт суперника. До того ж, відзначився важливим голом у зустрічі.

«Нечаяне» — «ЛІЯ» 2:3 (2:3)

Голи: Мінін Р., 36, Бєлан, 22 — Тишкович, 28, Каушан, 13 (пен.), Білий, 7.

Попередження: Кучеренко, 13, Кожушний, 38 — Каушан, 80, Блінцов, 80.

«Нечаяне»: Кучеренко, Мінаєв С. (Панасюк, 46), Кожушний, Короїд (Лабарткава, 56), Зима (Джердж, 46), Бруно, Мінін Р., Дембовський (Россошинський, 79), Царинний, Бєлан (Трофімов, 56), Тарасенко.

Запасні: -.

«ЛІЯ»: Паскевич, Горощенко, Дяченко, Тихомиров (Саваренюк, 46), Блінцов, Тишкович, Каушан, Константінов, Білий, Гординець, Лебедєнко.

Запасний: Степанюк.