Календар Чемпіонату Миколаївської області з футболу 2020-2021рр. Перша ліга

Календар Чемпіонату Миколаївської області з футболу сезону 2020 – 2021рр. Перша ліга

Перше коло

1 тур  (5-6 вересня)

1.ФК «Зорі над Бугом» — ФК «Прибужжя»

2.ФК «Южноукраїнськ» — ФК «Мостове»

3.ФК «Нечаяне» — ФК «Ольгопіль»

4.ФК «Сокіл» — ФК «Укр-Нива»

5.ФК «Казанка» — ФК AgriGrein

 

2 тур (12-13 вересня)

6.ФК «Прибужжя» — ФК AgriGrein

7.ФК «Укр-Нива» — ФК «Казанка»

8.ФК «Ольгопіль» — ФК «Сокіл»

9.ФК «Мостове» — ФК «Нечаяне»

10.ФК «Зорі над Бугом» — ФК «Южноукраїнськ»

 

3 тур (19-20 вересня)

11.ФК «Южноукраїнськ» — ФК «Прибужжя»

12.ФК «Нечаяне»  — ФК «Зорі над Бугом»

13.ФК «Сокіл» — ФК «Мостове»

14.ФК «Казанка» — ФК «Ольгопіль»

15.ФК AgriGrein — ФК «Укр-Нива»

 

4 тур (26-27 вересня)

16.ФК «Прибужжя» — ФК «Укр-Нива»

17.ФК «Ольгопіль» — ФК AgriGrein

18.ФК «Мостове» — ФК «Казанка»

19.ФК «Зорі над Бугом» — ФК «Сокіл»

20.ФК «Южноукраїнськ» — ФК «Нечаяне»

 

5 тур (3-4 жовтня)

21.ФК «Нечаяне» — ФК «Прибужжя»

22.ФК «Сокіл» — ФК «Южноукраїнськ»

23.ФК «Казанка» — ФК «Зорі над Бугом»

24.ФК AgriGrein — ФК «Мостове»

25.ФК «Укр-Нива» — ФК «Ольгопіль»

 

6 тур (10-11 жовтня)

26.ФК «Прибужжя» — ФК «Ольгопіль»

27.ФК «Мостове» — ФК «Укр-Нива»

28.ФК «Зорі над Бугом» — ФК AgriGrein

29.ФК «Нечаяне» — ФК «Сокіл»

30.ФК «Южноукраїнськ» — ФК «Казанка»

 

7 тур (17 -18 жовтня)

31.ФК «Сокіл» — ФК «Прибужжя»

32.ФК «Казанка» — ФК «Нечаяне»

33.ФК AgriGrein — ФК «Южноукраїнськ»

34.ФК «Ольгопіль» — ФК «Мостове»

35.ФК «Зорі над Бугом» — ФК «Укр-Нива»

 

8 тур (31-1 жовтень-листопад)

36.ФК «Прибужжя» — ФК «Мостове»

37.ФК «Ольгопіль» — ФК «Зорі над Бугом»

38.ФК «Южноукраїнськ» — ФК «Укр-Нива»

39.ФК «Сокіл» — ФК «Казанка»

40.ФК «Нечаяне» — ФК AgriGrein

 

9 тур (7-8 листопада)

41.ФК «Казанка» — ФК «Прибужжя»

42.ФК AgriGrein — ФК «Сокіл»

43.ФК «Укр-Нива» — ФК «Нечаяне»

44.ФК «Мостове» — ФК «Зорі над Бугом»

45. ФК «Ольгопіль» — ФК «Южноукраїнськ»

 

Друге коло

 

10 тур

46.ФК «Прибужжя» — ФК «Казанка»

47.ФК «Сокіл» — ФК AgriGrein

48.ФК «Нечаяне» — ФК «Укр-Нива»

49.ФК «Зорі над Бугом» — ФК «Мостове»

50.ФК «Южноукраїнськ» — ФК «Ольгопіль»

 

11 тур

51. ФК «Мостове» — ФК «Прибужжя»

52.ФК «Зорі над Бугом» — ФК «Ольгопіль»

53.ФК «Укр-Нива» — ФК «Южноукраїнськ»

54.ФК «Казанка» — ФК «Сокіл»

55.ФК AgriGrein — ФК «Нечаяне»

 

12 тур

56.ФК «Прибужжя» — ФК «Сокіл»

57.ФК «Нечаяне» — ФК «Казанка»

58.ФК «Южноукраїнськ» — ФК AgriGrein

59.ФК «Мостове» — ФК «Ольгопіль»

60.ФК «Укр-Нива» — ФК «Зорі над Бугом»

 

13 тур

61.ФК «Ольгопіль» — ФК «Прибужжя»

62.ФК «Укр-Нива» — ФК «Мостове»

63.ФК AgriGrein — ФК «Зорі над Бугом»

64.ФК «Сокіл» — ФК «Нечаяне»

65.ФК «Казанка» — ФК «Южноукраїнськ»

 

14 тур

66. ФК «Прибужжя» — ФК «Нечаяне»

67. ФК «Южноукраїнськ» — ФК «Сокіл»

68.ФК «Зорі над Бугом» — ФК «Казанка»

69. ФК «Мостове» — ФК AgriGrein

70. ФК «Ольгопіль» — ФК «Укр-Нива»

 

15 тур

71. ФК «Укр-Нива» — ФК «Прибужжя»

72. ФК AgriGrein — ФК «Ольгопіль»

73. ФК «Казанка» — ФК «Мостове»

74.ФК «Сокіл» — ФК «Зорі над Бугом»

75.ФК «Нечаяне» — ФК «Южноукраїнськ»

 

16 тур

76.ФК «Прибужжя» — ФК «Южноукраїнськ»

77.ФК «Зорі над Бугом» — ФК «Нечаяне»

78.ФК «Мостове» — ФК «Сокіл»

79.ФК «Ольгопіль» — ФК «Казанка»

80.ФК «Укр-Нива» — ФК AgriGrein

 

17 тур

81.ФК AgriGrein — ФК «Прибужжя»

82. ФК «Казанка» — ФК «Укр-Нива»

83. ФК «Сокіл» — ФК «Ольгопіль»

84. ФК «Нечаяне» — ФК «Мостове»

85. ФК «Южноукраїнськ» — ФК «Зорі над Бугом»

 

18 тур

86.ФК «Прибужжя» — ФК «Зорі над Бугом»

87.ФК «Мостове» — ФК «Южноукраїнськ»

88.ФК «Ольгопіль» — ФК «Нечаяне»

89.ФК «Укр-Нива» — ФК «Сокіл»

90.ФК AgriGrein — ФК «Казанка»

Календар чемпіонату 20-21. Перша ліга