Календар Чемпіонату Миколаївської області з футболу 2020-2021 рр. Вища ліга

Календар Чемпіонату Миколаївської області з футболу сезону 2020 – 2021рр. Вища ліга

Перше коло

 

1 тур  (5-6 вересня)

  1. МФК «Первомайськ» — ФК «Семенівка»
  2. ФК «Воронівка» —  ФК «Хлібороб»
  3. ФК «Васт» —  ФК «Варварівка»

ФК «Вікторія» — вихідний

 

2 тур (12-13 вересня)

  1. ФК «Семенівка» — ФК «Варварівка»
  2. ФК «Вікторія» — ФК «Васт»
  3. МФК «Первомайськ» — ФК «Воронівка»

ФК «Хлібороб» — вихідний

 

3 тур (19-20 вересня)

  1. ФК «Воронівка» — ФК «Семенівка»
  2. ФК «Варварівка» — ФК «Вікторія»
  3. ФК «Васт» — ФК «Хлібороб»

МФК «Первомайськ» -вихідний

 

4 тур (3-4 жовтня)

  1. ФК «Семенівка» — ФК «Вікторія»
  2. ФК «Хлібороб» — ФК «Варварівка»
  3. МФК «Первомайськ» — ФК «Васт»

ФК «Воронівка» — вихідний

 

5 тур (10-11 жовтня)

  1. ФК «Васт» — ФК «Воронівка»
  2. ФК «Варварівка» — МФК «Первомайськ»
  3. ФК «Вікторія» — ФК «Хлібороб»

ФК «Семенівка» — вихідний

 

6 тур (17-18 жовтня)

  1. ФК «Семенівка» — ФК «Хлібороб»
  2. МФК «Первомайськ» — ФК «Вікторія»
  3. ФК «Воронівка» — ФК «Варварівка»

ФК «Васт» — вихідний

 

7 тур (31 -1 жовтень-листопад)

  1. ФК «Васт» — ФК «Семенівка»
  2. ФК «Вікторія» — ФК «Воронівка»
  3. ФК «Хлібороб» — МФК «Первомайськ» — відмінено

ФК «Варварівка» — вихідний

 

Друге коло

 8 тур (7-8 листопада)

  1. ФК «Воронівка» — ФК «Семенівка»
  2. ФК «Хлібороб – ФК «Васт»
  3. ФК «Вікторія» — ФК «Варварівка»

 

9 тур (14-15 листопада)

  1. ФК «Вікторія» — ФК «Семенівка»
  2. ФК «Варварівка» — ФК «Хлібороб
  3. ФК «Воронівка» — ФК «Васт»

 

10 тур

  1. ФК «Семенівка» — ФК «Васт»
  2. ФК «Варварівка» — ФК «Воронівка»
  3. ФК «Хлібороб — ФК «Вікторія»

 

11 тур

  1. ФК «Хлібороб — ФК «Семенівка»
  2. ФК «Воронівка» — ФК «Вікторія»
  3. ФК «Варварівка» — ФК «Васт»

 

12 тур

  1. ФК «Семенівка» — ФК «Варварівка»
  2. ФК «Васт» — ФК «Вікторія»
  3. ФК «Хлібороб — ФК «Воронівка»

 

Третє коло

 

13 тур

  1. ФК «Семенівка» — ФК «Воронівка»
  2. ФК «Васт» — ФК «Хлібороб»
  3. ФК « Вікторія – ФК «Варварівка»

 

14 тур

  1. ФК «Семенівка» — ФК « Вікторія
  2. ФК «Хлібороб» — ФК «Варварівка»
  3. ФК «Воронівка» -ФК «Васт»

 

15 тур

  1. ФК «Васт» — ФК «Семенівка»
  2. ФК «Варварівка» — ФК «Воронівка»
  3. ФК « Вікторія» — ФК «Хлібороб»

 

16 тур

  1. ФК «Хлібороб» — ФК «Семенівка»
  2. ФК « Вікторія» — ФК «Воронівка»
  3. ФК «Варварівка» — ФК «Васт»

 

17 тур

  1. ФК «Семенівка» — ФК «Варварівка»
  2. ФК «Васт» -ФК « Вікторія»
  3. ФК «Воронівка» — ФК «Хлібороб».

 

Календар чемпіонату 20-21. Вища ліга