AgriGrein здобув мінімальну перемогу над «Суднобудівником» та закріпився у лідерах Першої ліги

У суботу, 13 березня, заключним матчем першого ігрового дня чергового туру Зимової першості Миколаївської області став поєдинок Першої ліги між командами AgriGrein та «Суднобудівник».

AgriGrein (Баштанський р-н) – «Суднобудівник» (Миколаїв) 2:1 (1:1)

Арбітри: А. Артеменко, Є. Фішман, Д. Іляшенко. Спостерігач арбітражу: М. Герасименко (усі – Миколаїв).

Голи: Маліновський (25), Іванов (75) – Бойко (+9, -27).

Попередження: Меліховський (9), А. Діденко (33) – І. Барський (41), Бричка (41), Кощєєв (46), Ізмалков (52), Скринник (78).

Суперники провели цікавий та динамічний поєдинок. Зі стартового свистку AgriGrein понісся в атаку та одразу закотив м’яч у ворота суперника, проте з офсайду, тому зарахований він не був. Але вже за кілька хвилин «Суднобудівник» влаштував атаку у відповідь, Андрій Бойко зайшов з лівого флангу та проривався до воріт, однак голкіпер AgriGrein Віктор Меліховський зупинив нападника ціною порушення правил, за що і був призначений пенальті, який майстерно виконав сам Бойко. На 25 хвилині зустрічі номінальним господарям поля вдалося зрівняти рахунок. Антон Маліновський опинився на вістрі атаки та відправив м’яч у сітку. За дві хвилини арбітр призначає ще один 11-метровий удар у ворота AgriGrein. Знову до відмітки підійшов Бойко, проте цього разу забити гол футболісту не вдалося. Рахунок першого тайму так і залишився нічийним – 1:1.

Всю другу половину матчу команди боролися на рівних, час від часу створюючи напружені ситуації біля воріт один одного. Однак забити не вдавалося аж до 75 хвилини, коли влучний удар Максима Іванова приніс AgriGrein переможні очки.