«Автомобіліст» з впевненим рахунком переміг «Александрович» у матчі Першої ліги Зимової першості області

У неділю, 14 березня, на штучному полі Центрального міського стадіону матчем «Автомобіліст» — «Александрович» стартував другий ігровий день чергового туру Зимової першості Миколаївської області.

«Автомобіліст» (Миколаїв) – «Александрович» (Миколаїв) 6:3 (2:1)

Арбітри: О. Філон, О. Мерцалов, М. Полусмяк. Спостерігач арбітражу: В. Решотченко (усі – Миколаїв).

Голи: Галстян (20, 34), Діденко (44), Попелишко (60, 67), Шахназаров (70) – Кононець (25, 58), Юсипенко (72).

Попередження: Кононець (76).

Обидві команди знаходяться у нижній частині турнірної таблиці Першої ліги, першість добігає кінця, тому боротьба передбачалась жорстка. Розпочали зустріч суперники на рівних і у другій половині першого тайму обмінялися забитими м’ячами з різницею у 5 хвилин. Першими голом відмітились ветерани: на 20 хвилині Овік Галстян прорвав захист гостей та відкрив рахунок. Але вже за 5 хвилин Володимир Кононець влучним ударом зрівняв результат. Нічийний рахунок протримався майже до кінця тайму, коли на 34 хвилині знову Галстян повернув «Автомобілісту» гольову перевагу.

В перерві номінальні господарі зробили ряд замін, які суттєво вплинули на якість гри. На 44 хвилині «свіжий» Анатолій Діденко додає ще один гол в залік «Автомобілісту». Проте ще до середини тайму «Александрович» відповів на гол влучним ударом Кононця. Завершення матчу пройшло за переваги команди ветеранів. «Автомобіліст» ще тричі відмітився у воротах суперника: дубль на рахунку Миколи Попелишко та гол Карена Шахназарова. Втім гравці «Александровича» боролися до кінця і на 72 хвилині на швидкості вирвались у контратаку, яка принесла бажаний результат: крапку у матчі поставив Олександр Юсипенко.