«Варварівка» розправилася з «ЛІЯ» у матчі Вищої ліги Зимової першості області

Продовжив суботній ігровий день Зимової першості Миколаївської області знову матч Вищої ліги між командами «ЛІЯ» та «Варварівка».

«ЛІЯ» (Новоодеський р-н) – «Варварівка» (Миколаїв) 0:6 (0:2)

Арбітри: О. Зєвакін, Д. Іляшенко, М. Чернега. Спостерігач арбітражу: В. Балакін (усі – Миколаїв).

Голи: Борисов (22), Запорожан (29), Бабейко (48), Климко (50), Маркитан (73, 78).

Попередження: Точанський (62) – «Варварівка».

Першу половину тайму суперники прицілювались та намагалися впіймати один одного на помилці. На 22 хвилині Василь Борисов точним ударом розпочав лік забитим м’ячам. Не минуло і 10 хвилин, як Максим Запорожан подвоїв результат своєї команди. До перерви опоненти продовжили боротися та атакувати володіння один одного, але безрезультатно.

Після перерви боротьба продовжилася, «Варварівка» пресингувала, «ЛІЯ» відігравалась на контратаках. Проте господарям, незважаючи на наполегливість та наявність моментів, так і не вдалося пробити Вадима Радіолу. «Варварівка» же навпаки реалізовувала один момент за іншим, забивши ще чотири голи. На 48 хвилині досвідчений Олександр Бабейко поцілив у ворота суперника. За дві хвилини рахунок 4:0 зробив Дмитро Климко, обігравши захисника та відправивши м’яч повз голкіпера. А на заключній 10-хвилинці капітан команди Кирило Маркитан записав дубль на свій рахунок. Таким чином, здобувши переможні три очки, «Варварівка» піднімається на 5 сходинку у турнірній таблиці.