Главная > Змагання > В Очакові відбулося щорічне масштабне свято до Дня футболу Миколаївської області

В Очакові відбулося щорічне масштабне свято до Дня футболу Миколаївської області

Spread the love

Уже традиційним стало масштабне святкування Дня футболу Миколаївщини, яке організовує Асоціація футболу Миколаївської області. Цього року область відмітила річницю у місті Очакові фестивалем дитячого та ветеранського футболу, який пройшов у неділю, 18 жовтня.

У дитячих змаганнях, які проходили у двох вікових категоріях (2007-2008 та 2010-2011 рр.н.), брали участь по дві команди Березанки, Нечаяного, Очакова, Сухого Єланця, по одній команді Коблеве (молодша група) та ФК «Гелексі», Миколаїв (старша група).

У ветеранському турнірі (вікова категорія старше 35 років) за перемогу боролися три команди: Нечаяне, Очаків та Чорноморка.   

Арбітри фестивалю – Яна Манчик, Дмитро Ільяшенко та Олег Позняк.

Церемонія відкриття розпочалася гімном України, після чого присутніх привітав місцевий колектив народного танцю «Золотий колос».  

Перш за все заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін привітав усіх присутніх на святі та надав слово організаторам та спонсорам заходу: голові АФМО Олександру Пасічному, меру міста Очакова Сергію Бичкову, В’ячеславу Місаренко та Євгену Ігнатенко.

«Дорогі друзі, дуже радий вас вітати на сьогоднішньому фестивалі дитячого та ветеранського футболу. Сьогодні Асоціація футболу разом з партнерами та мером міста Очаків підготували вас чудові подарунки – м’ячі від УАФ, щоб ви могли тренуватися, розвивати свою майстерність і з гарним настроєм займалися улюбленим видом спорту та солодкі подарунки. Хотілося вам побажати стати такими ж великими футболістами, як Андрій Шевченко, Андрій Ярмоленко, Олег Блохін та багато інших наших чудових українських футболістів, з яких можна та треба брати приклад. Тому всіх вас вітаю зі святом футболу. Традиційно це свято ми відмічаємо у жовтні і сьогодні вперше у Очакові, за що я дуже вдячний нашим партнерам та друзям», — звернувся до учасників заходу Олександр Пасічний.

До привітань приєдналися усі спонсори свята. Після чого кожна команда отримала солодкі подарунки та набори новеньких м’ячів.

Також до початку змагань подяки від Асоціації футболу Миколаївської області за вагомий внесок у розвиток та популяризацію футболу Миколаївської області та з нагоди святкування Дня футболу Миколаївської області отримали: Олег Ростаргуєв, Микола Магу, Микола Ярошинський, Василь Саскевич, Микола Вівчар, Сергій Мітін, Сергій Бойченко, Євген Ігнатенко, В’ячеслав Місаренко, Сергій Бичков. 

Після усіх привітань і вручень подарунків розпочалися самі змагання. Ігри проходили на трьох площадках, де спортсмени демонстрували свої футбольні навички, звитягу та силу характеру.  

Першими визначили переможців ветерани. Олександр Балакін запросив команди до нагородження, а Олександр Пасічний привітав найдосвідченіших учасників свята футболу, наголосивши, що саме ветерани є прикладом для молоді, як треба любити футбол, тримати себе у формі та за будь яких обставин виходити на поле.

Переможці товариського турніру серед ветеранів отримали свої нагороди згідно отриманим результатам:

1 місце – Очаків;

2 місце – Чорноморка;

3 місце – Нечаяне.

Кожна команда з рук організаторів та спонсорів отримала медалі та кубки.

Дитячі змагання проходили не менш запекло та цікаво. У старшій групі переможець визначився лише в серії післяматчевих пенальті.

На церемонії нагородження дитячого турніру були присутні Олександр Пасічний, Олександр Балакін, голова Асоціації футзалу Миколаївської області Віталій Скарлат та керівник відділу проведення змагань АФМО Олександр Мариненко.

«Ви наша молодь, наше майбутнє. Окремо хочу подякувати вашим батькам, тим людям, які привели вас у футбол та підтримують ваш розвиток у спорті. Окремо хочу подякувати і вашим тренерам. Бажаю вам завжди залишатися людьми, здоров’я, світлого та мирного неба над головою», — привітав учасників змагань Віталій Скарлат.

Після чого він вручив комплект спортивної форми керівнику дитячого футзалу Миколаївської області Олегу Позняку, який був суддею турніру у молодшій віковій групі.

Олександр Пасічний, звернувшись до юних футболістів, завірив, що і в подальшому буде докладати усіх зусиль, щоб молодь мала змогу розвиватися у спорті. Та розповів, що вже на наступний рік планується повна реконструкція стадіону Очакова завдяки президентській програмі «Велике будівництво», де буде відбуватись ще багато цікавих змагань.

Організатори свята виділили кращих гравців у кожній команді, які були нагороджені індивідуальними статуетками:

Старша група (2007-2008)

Олександр Вовк (Коблеве), Вікторія Кириленко (Нечаяне), Сергій Костюк (Сухий Єланець), Данило Половнюк (Очаків), Ірина Яворська (Березанка).

Молодша група (2010-2011)

Артем Громовий (Березанка), Олександр Еберлі (Нечаяне), Станіслав Рогацький (Сухий Єланець), Артем Бутенко (Очаків), Юрій Соколенко («Гелексі», Миколаїв).

Далі омріяні кубки та медалі отримали переможці дитячого фестивалю:

Молодша вікова категорія:

1 місце – Очаків;

2 місце – «Гелексі», Миколаїв;

3 місце – Нечаяне.

Старша вікова категорія:

1 місце – команда Очакова;

2 місце – команда Сухого Єланця;

3 місце – команда Березанки.

Після усіх побажань та фотосесій з купою подарунків, вражень та емоцій юні спортсмени, їх батьки та тренери відправилися додому.

Повний фотозвіт на фейсбуці