Главная > Змагання > «Южноукраїнськ», обігравши AgriGrein у другому таймі, закріпив лідерську позицію у Першій лізі обласного чемпіонату

Spread the love

У матчі 7 туру Першої ліги Чемпіонату Миколаївської області між командами AgriGrein та «Южноукраїнськ», який відбувся у суботу, 17 жовтня, на штучному полу Центрального міського стадіону гостям у другому таймі вдалося вирвати перемогу.

AgriGrein (Баштанський р-н) – «Южноукраїнськ» 1:4 (1:0)

Арбітри: Л. Ізбаш, О. Мерцалов, Я. Манчик. Спостерігач арбітражу: М. Герасименко (усі – Миколаїв).

Голи: А. Маліновський (27) – Ургін (50), Кухаренко (54), Сінкевич (66), Воєний (73).

Попередження: Паланиця (59) – Кухаренко (41), Доценко (53).

Перша половина гри пройшла під диктовку гравців команди AgriGrein, які пресингували суперника та практично не залишали його половину поля. У цей час господарям вдалося відкрити рахунок: чергову атаку команди завершив влучним ударом Антон Маліновський. На перерву суперники пішли за переваги AgriGrein.

Зробивши корективи та висновки, у другому таймі розгорнулася зовсім інша гра. «Южноукраїнськ» частіше і впевненіше почав виходити в атаки, швидкості підвищилися, дії гравців стали більш жорсткими. І перша ж атака гостей принесла результат. Євген Ургін на 50 хвилині відірвався від переслідувачів і вийшов до воріт AgriGrein, захисник з воротарем не розібрались та пропустили перший гол. За чотири хвилини до карного майданчика флангом прорвався Дмитро Кухаренко, вийшовши один на один з голкіпером, нападник відправив м’яч повз нього. Третій гол у господарські ворота залетів так само. На 66 хвилині Максим Сінкевич на швидкості увірвався до володінь Владислава Бурцева та відправив м’яч у пусті ворота. AgriGrein також мав кілька чудових моментів повернути гру на свою користь, однак гравцям команди у вирішальний момент забракло точності. Останній гол у цій зустрічі залетів на 73 хвилині знову у господарські ворота. Дальнім ударом з-за меж карного майданчика Микола Воєний завернув м’яч під штангу. Справедливості заради треба відмітити, що другу половину гри сонце, яке світило прямо в обличчя їх голкіперу, виступало проти команди господарів.

Таким чином, отримавши чергову перемогу, «Южноукраїнськ» на три очки відірвався від першого переслідувача – команди «Сокіл».

Тренер команди «Южноукраїнськ» Володимир Ясуник прокоментував гру своїх підопічних:

«По-перше, у суперника дуже хороша команда, вони грали на власному полі, гравці усі швидкі, особливо мені сподобалися центральні півзахисники. За рахунок того, що вони рухалися дуже швидко, у нас було багато помилок при передачах та прийомах м’яча. У перерві я сказав гравцям прибрати цей фактор, тоді буде дуже хороша гра. У першому таймі пропустили три гарні атаки, з них один гол. У другому таймі прибрали помилки і одразу по-іншому заграли. Можливо, вони трохи втомилися, адже у першому таймі були швидші за нас або сподівалися утримати рахунок 1:0. Але ми забили швидкі два голи, а далі зробили результат. І так, трохи допомогло сонце. Ми у грі з «Зорями над Бугом» пропустили через нього, а зараз воно нам допомогло. Ми навмисно так обирали половину поля, можна сказати, тактичний хід такий».