Главная > Змагання > Перша ліга обласного чемпіонату: «Ольгопіль» здобув переможні очки у матчі з «Мостовим»

Spread the love

У суботу, 17 жовтня, матчем «Ольгопіль» — «Мостове» стартував 7 тур Першої ліги Чемпіонату Миколаївської області з футболу.

«Ольгопіль» (Єланецький р-н) – «Мостове» (Доманівський р-н) 3:1 (1:0)

Арбітри: О. Зєвакін (Миколаїв), О. Коробань, М. Коробаль (обидва – Мартинівка). Спостерігач арбітражу: В. Решотченко (Миколаїв).

Голи: Мариненко (+14), В. Ткаченко (63), С. Ткаченко (+90) – Ол-р Гонтарук (86).

Попередження: С. Ткаченко (15), Рудницький (75), Румянцев (88) – А. Онищак (15), Зварич (73), І. Онищак (83).

Початок зустрічі господарі поля провели у лідерах, частіше організовуючи атаки на ворота опонента. «Мостове», як зазвичай, грало від оборони, час від часу вибігаючи в контратаки. Єдиний гол першого тайму був забитий на 14 хвилині. Гості з порушенням правил зупинили наступ на свої ворота, за що був призначений 11-метровий удар, який успішно виконав Олександр Мариненко.

У другому таймі над стадіоном Ольгополя пустилася злива, яка внесла корективи в гру. Однак, незважаючи на погодні умови, саме у другій половині матчу команди продемонстрували результативність. На 63 хвилині Віктор Ткаченко записує другий гол на рахунок своєї команди. Ближче до завершення матчу, на 86 хвилині, «Мостовому» вдалося скоротити відставання. Автором забитого м’яча став Олександр Гонтарук. Однак і на цьому суперники не зупинилися. Атаки продовжувались до останньої хвилини. На 90 хвилині зустрічі футболіста «Ольгополя» знову з порушенням правил у карному майданчику зупинили опоненти, за що арбітр вдруге призначив пенальті. І рахунок 3:1, який став остаточним результатом зустрічі, зробив Сергій Ткаченко.

«Хлопці зіграли добре, хотілося б і краще, але вони молоді. Суперник – команда непогана, однак ми виглядали трохи сильніше. Вдячні їм, що приїхали до нас, тим паче, що попали на таку погоду. Грою задоволені, чекаємо наступної», — прокоментував гру представник команди «Ольгопіль» Олександр Бойчук.