Главная > Змагання > Дітячо юнацькі > У Миколаєві відбувся традиційний ХІІ турнір з міні-футболу серед дитячих команд імені Володимира Салутіна

У Миколаєві відбувся традиційний ХІІ турнір з міні-футболу серед дитячих команд імені Володимира Салутіна

Spread the love

Переможці 12-го традиційного дитячого турніру з міні–футболу, присвяченого пам’яті багаторічного директора стадіону «Юність» Володимира Миколайовича Салутіна отримали свої нагороди.

Змагання проходили два дні і у п’ятницю, 16 жовтня, найкращі команди отримали свої заслужені нагороди.

Всього у турнірі взяли участь 8 команд зі різних куточків Миколаївської області та дитячі колективи міста.  

Організаторами змагань уже не перший рік виступають адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради, ПАТ «Завод Екватор» (в особі Сергія Кантора), стадіон «Юність».

На заключному дні змагань були присутні спонсори заходу, організатори, друзі та рідні Володимира Миколайовича: дружина Салутіна Світлана, заступник голови адміністрації Заводського району Дмитро Лісовський, начальник управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради Олег Машкін, заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін, директор стадіону «Юність» Валерій Шевченко, головний суддя змагань Валерій Балакін, суддя змагань Сергій Болілий та друзі і рідні Володимира Миколайовича.      

До початку церемонії нагородження гості та організатори турніру теплими словами пригадали Володимира Миколайовича та поклали квіти біля його меморіальної дошки, яка встановлена на території стадіону.

Далі нагородження перемістилося на поле, де гості привітали юних футболістів із закінченням змагань, побажавши їм успішного спортивного майбутнього та вдосконалювати свою майстерність з кожним турніром.

В ході завзятої боротьби визначились переможці змагань:

1 місце – ФК «Щербачов-1»;

2 місце – ФК «Щербачов-2»;

3 місце – ДЮСШ «Тайфун» (Баштанка).

Також організаторами були визначені кращі гравці турніру, які отримали індивідуальні грамоти та статуетки:

«Кращій нападник» – Денис Біда (ДЮСШ «Тайфун»);

«Кращій захисник» – Єгор Тилищук (ФК «Щербачов»);

 «Кращій воротар» – Іван Конюхов (ФК «Щербачов»).

Призери турніру були нагороджені кубками та медалями, пам’ятними грамотами та солодкими призами від оргкомітету змагань, новенькі м’ячі від Асоціації футболу Миколаївської області отримала команда-переможець, також індивідуальний подарунок отримав кращій нападник турніру Денис Біда від Асоціації футзалу Миколаївської області.

Захід проходив із дотриманням усіх карантинних норм та рекомендацій МОЗ.