Главная > Змагання > Дітячо юнацькі > Огляд ігор Чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд зона «Північ»

Огляд ігор Чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд зона «Північ»

Spread the love

Пройшов черговий ігровий тиждень Чемпіонату Миколаївської області у групі «Північ», де були зіграні матчі серед юнаків старшої та молодшої груп. 

Чемпіонат проходить під егідою Асоціації футболу Миколаївської області та за спонсорською підтримки «Ідеального таксі – 994».

Результати  туру:

Старші юнаки (2005-2006 р.н.)

ДЮСШ (Вознесенськ) — ДЮСШ (Арбузинка)  — 2:0

«Олімп» (Южноукраїнськ) — «Ортодокс-Вікторія» (Первомайський р-н) — 1:2

Молодші юнаки (2007-2008 р.н.)

ДЮСШ (Вознесенськ) — ДЮСШ (Арбузинка) — 1:0

«Олімп» (Южноукраїнськ) — «Ортодокс-Вікторія» (Первомайський р-н) — 3:0.

Група «А»

     Старші юнаки (2005-2006 р.н.)

   «Північ-А» 2005-2006 р.н. И В Н П М О
1 ДЮСШ (Єланець) 2 2 0 0 5-1 6
2 КЗ ЮДЮСШ (Южноукраїнськ) 2 2 0 0 4-0 6
3 ДЮСШ (Вознесенськ) 2 1 0 1 5-2 3
4 ДЮСШ (Врадіївка) 3 0 0 3 0-10 0
5 «Соколи» (Вознесенськ) 1 0 0 1 0-1 0
    6 ДЮСШ (Доманівка) 0 0 0 0 0-0 0
7 ДЮСШ (Криве Озеро)                                              0 0 0 0 0-0 0

   Молодші юнаки (2007-2008 р.н.)

   «Північ-А» 2007-2008 р.н. И В Н П М О
1 ДЮСШ (Єланець) 2 2 0 0 4-0 6
2 КЗ ЮДЮСШ (Южноукраїнськ) 2 1 1 0 3-2 4
3 ДЮСШ (Вознесенськ) 2 1 0 1 2-1 3
4 «Соколи» (Вознесенськ) 1 0 1 0 1-1 1
5 ДЮСШ (Врадіївка) 3 0 0 3 1-7 0
    6 ДЮСШ (Доманівка) 0 0 0 0 0-0 0
7 ДЮСШ (Криве Озеро)                                              0 0 0 0 0-0 0

  Група «Б»

        Старші юнаки (2005-2006 р.н.)

   «Північ-Б» 2005-2006 р.н. И В Н П М О
1 ДЮСШ (Первомайськ) 2 2 0 0 5-2 6
2 ДЮСШ (Веселинове) 1 1 0 0 1-0 3
3 ДЮСШ (Братське) 1 1 0 0 1-0 3
4 «Ортодокс-Вікторія» (Первом. р-н) 2 1 0 1 3-3 3
5 «Олімп» (Южноукраїнськ) 3 1 0 2 5-6 3
6 ДЮСШ (Арбузинка) 3 0 0 3 1-5 0

   Молодші юнаки (2007-2008 р.н.)

   «Північ-Б» 2007-2008 р.н. И В Н П М О
1 ДЮСШ (Первомайськ) 2 2 0 0 10-2 6
2 «Олімп» (Южноукраїнськ) 3 2 0 1 9-3 6
3 ДЮСШ (Веселинове) 1 1 0 0 2-0 3
4 ДЮСШ (Братське) 1 1 0 0 1-0 3
5 ДЮСШ (Арбузинка) 3 0 0 3 0-7 0
6 «Ортодокс-Вікторія» (Первом. р-н) 2 0 0 2 0-10 0