Главная > Новини ФФУ > УЄФА переніс фінальний турнір чемпіонату Європи на 2021 рік

УЄФА переніс фінальний турнір чемпіонату Європи на 2021 рік

Spread the love

Сьогодні УЄФА прийняв низку найважливіших рішень.

УЄФА на спеціальній відеоконференції з представниками 55-ти національних асоціацій, які є членами Європейського футбольного союзу, асоціацій європейських клубів і європейських ліг, а також представниками FIFPro прийняв ключові рішення щодо європейського футболу.

Зокрема, оголошено про перенесення Євро-2020 на 2021 рік. Турнір заплановано на 11 червня — 11 липня 2021 року.

Нагадаємо, що серед учасників чемпіонату Європи є й збірна України. 

«Разом з колегами з Виконкому УЄФА підтримали проект рішення про перенесення Євро-2020 на наступний рік, — заявив президент Української асоціацій футболу Андрій Павелко. — Жодної паніки, лише холодна оцінка поточного стану справ і турбота про вболівальників, футболістів, тренерів та всіх, хто творить сучасний футбол. Спеціальна робоча група УЄФА надалі буде детально моніторити ситуацію, пов’язану з епідемією коронавірусу, та пропонуватиме графік продовження клубних змагань, які проходять під егідою УЄФА, а також товариських матчів збірних».

Згідно із прес-релізом, усі змагання та матчі під егідою УЄФА (включаючи товариські) для клубів та національних команд як серед чоловіків, так і серед жінок були припинені. Матчі плей-офф Євро-2020 та міжнародні товариські поєдинки, заплановані на кінець березня, мають відбутися в міжнародному вікні на початку червня, якщо дозволить ситуація. Також повідомляється, що створено робочу групу за участю представників ліг та клубів для вивчення календарних рішень, які б дозволили завершити поточний сезон.

Рішення щодо нових дат інших змагань УЄФА для чоловічих та жіночих клубів та збірних будуть оголошені згодом. 

Інформація з сайту УАФ.