21 червня на футбольному полі стадіону «Спортивне містечко» відбулися фінальні ігри та церемонія нагородження призерів Кубку начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма «Разом до Перемоги» серед дитячо-юнацьких команд вікової категорії U-13.

Проведення Кубку організовано Асоціацією футболу Миколаївської та Херсонської областей за вагомої підтримки Миколаївської обласної військової адміністрації.
У фінальній частині змагань взяли участь команди з міста Миколаєва:
Футбольна школа «Лідер»,
СДЮСШОР «Миколаїв» 2014,
Футбольна академія «Шахтар»,
СДЮСШОР «Миколаїв» 2013.
За підсумками напружених матчів, що проходили за коловою системою, володарем головного Кубку стали представники СДЮСШОР «Миколаїв» 2014 року народження. Друге місце посіли одноклубники переможців — СДЮСШОР «Миколаїв» 2013 року народження. Бронзові нагороди здобули підопічні Сергія Позднякова — Футбольна школа «Лідер», а за участь були відзначені юні футболісти футбольної академії «Шахтар».
Спортсменів привітали голова Асоціації футболу Миколаївської та Херсонської областей Олександр Балакін, заступник голови Вадим Радіола, виконавчий директор АФМХО Володимир Коваль та голова комітету дитячо-юнацького футболу Асоціації Людмила Діброва.

Вітаємо футболістів, тренерів та батьків із завершенням футбольного сезону та бажаємо успіхів у наступних турнірах! Дякуємо за змістовний та видовищний футбол протягом усього турніру.

Ще більше цікавого
У Миколаєві на футбольному полі Центрального міського стадіону відбулися фінальні матчі Кубку Херсонської області з футболу
Відбулося тренування команди з ампфутболу
Із Всесвітнім Днем дитячого футболу!