У Миколаєві відбувся фінал Кубку Віталія Кіма «Разом до перемоги» у віковій категорії U-16

У четвер, 27 червня, у місті Миколаїв відбувся завершальний фінал Кубку Віталія Кіма «Разом до перемоги», організований Асоціацією футболу Миколаївської області під патронатом Начальника Миколаївської обласної військової адміністрації. За звання найсильнішої команди змагалися колективи вікової категорії U-16.

На відкритті змагань були присутні: перший заступник голови АФМО Олександр Балакін, голова комітету розвитку футболу АФМО Вадим Радіола, голова комітету арбітрів АФМО Сергій Возняк та голова АФМ Олександр Мунч.

Обслуговув матчі арбітр УАФ та Миколаївської області Артеменко Артем.

Кожна футбольна команда прагнула здобути перемогу та у результаті протистоянь призові місця розподілились наступним чином:

1 місце — ФШ «Лідер»;
2 місце — «Вікторі» Первомайськ;
3 місце — Снігурівська ДЮСШ;
4 місце — Новий Буг.

Кращими гравцями було визнано:

ФШ «Лідер» — Григоренко Дмитро;
«Вікторі» — Коломієць Максим;
Снігурівська ДЮСШ — Самойленко Артем;
Новий Буг — Дорошенко Іван.

Усі команди були нагороджені кубками, медалями та статуетками від голови АФМО Олександра Пасічного, а м’ячі від Української Асоціації Футболу.

Висловлюємо вдячність за допомогу в проведенні турніру Начальнику управління молоді та спорту Миколаївської ОВА Михайло Ніколаєв, начальниці управління у справах фізкультури та спорту Миколаївської міськради Ірині Бондаренко, директору КУ «Центральний міський стадіон» Володимиру Коссе та директору СК Зоря Світлані Кусковій.

Дякуємо Збройним силам України за можливість проведення змагань! Віримо у перемогу! Слава Україні! Героям Слава!

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=mykolaivfootballassociation&set=a.801001955453750