У Миколаєві відбувся фінал Кубку Віталія Кіма «Разом до перемоги» у віковій категорії U-14

У середу, 26 червня, у місті Миколаїв відбувся п’ятий фінал Кубку Віталія Кіма «Разом до перемоги», організований Асоціацією футболу Миколаївської області під патронатом Начальника Миколаївської обласної військової адміністрації. За звання найсильнішої команди змагалися колективи вікової категорії U-14.

На відкритті змагань були присутні: перший заступник голови АФМО Олександр Балакін, голова комітету дитячо-юнацького футболу АФМО Людмила Діброва, голова комітету розвитку футболу АФМО Вадим Радіола та голова АФМ Олександр Мунч.

Ігри турніру пройшли  по-справжньому у спортивній атмосфері. Кожна футбольна команда прагнула здобути перемогу та у результаті протистоянь призові місця розподілились наступним чином:

І місце — СДЮСШОР «Миколаїв» 2010;
ІІ місце — СДЮСШОР «Миколаїв»2011;
ІІІ місце — МДЮСШ м. Новий Буг.

Кращими гравцями було визнано:

СДЮСШОР «Миколаїв» 2010 — Разпопін Данило;
СДЮСШОР «Миколаїв» 2011- Яценко Артем;
МДЮСШ м. Новий Буг — Гогуленко Олег.

Усі команди були нагороджені кубками, медалями та статуетками від голови АФМО Олександра Пасічного, а м’ячі від Української Асоціації Футболу.

Висловлюємо вдячність за допомогу в проведенні турніру Начальнику управління молоді та спорту Миколаївської ОВА Михайло Ніколаєв, начальниці управління у справах фізкультури та спорту Миколаївської міськради Ірині Бондаренко, директору КУ «Центральний міський стадіон» Володимиру Коссе та директору СК Зоря Світлані Кусковій.

Дякуємо Збройним силам України за можливість проведення змагань! Віримо у перемогу! Слава Україні! Героям Слава!