Літня першість «АФМ-2023». «Вікторія» перемагає «Таксі 994»

У Миколаєві продовжується літня першість «АФМ-2023» — відкритий чемпіонат міста у форматі 11х11 під егідою АФМ, АФМО, а також за підтримки ТМ «Оболонь» і мережі спортивних товарів «Інтерспорт».

«Вікторія» оформила п’яту перемогу в сезоні, перегравши «Таксі 994». У першому таймі господарі створили суттєву перевагу завдяки голами Гопченка та Солонікова. По перерві гості зуміли скоротити відставання у рахунку після влучного удару Миколи Якубенка, але спромогтись на очки у цій зустрічі команда Олександра Балакіна не змогла. 2:1 — «Вікторія» залишається серед лідерів чемпіонату, а «Таксі 994» поки що має у активі лише одну перемогу у п’яти матчах сезону.

«Вікторія» — «Таксі 994» — 2:1 (2:0)

Голи: Гопченко, 15, Солоніков, 27 — Якубенко М., 47.

«Вікторія»: Шилов, Чухарев, Штока, Обуховський, Васьковський, Солоніков, Ратушний, Пономаренко О. (Мацько, 81), Яворський (Аскаров, 46), Гопченко, Аверін (Ткаченко С., 63). Запасний: Остапенко.

«Таксі 994»: Скібченко, Жаріков, Пономаренко В., Вдов (Попович, 72), Дзюба (Бароне, 82), Король Ю., Каушан (Постульга, 56), Якубенко М. (Перевєрзєв, 59), Стаднік (Слюнков, 46), Горошко, Бойко. Запасні: Ткаченко Д., Проданюк.

Попередження: Горошко, 40, Бойко, 67.