NEOM, SAUDI ARABIA- NOVEMBER 11: NEOM Beach Soccer Cup at NEOM Beach Games 2022 on November 11, 2022 in NEOM, Saudi Arabia. (Photo by Manuel Queimadelos / Quality Sport Images)

Жіноча збірна України з пляжного футболу розгромила Нідерланди і посіла третє місце в групі на Neom Beach Soccer Cup 2022

Вчора, 11 листопада, в Саудівській Аравії жіноча збірна України з пляжного футболу продовжила виступ на престижному турнірі Neom Beach Soccer Cup 2022.

У стартовому матчі змагань синьо-жовті поступилися четвертій команді світового рейтингу BSWW — Бразилії (0:2). У другому поєдинку вони не встояли проти другої збірної світу — Англіі (2:4). Сьогодні ж наша збірна (п’ята в реєстрі) боролася з менш іменитою командою — Нідерландами (16-та).

На початку першого періоду суперники обмінялися гострими випадами, а потім гра пішла в одні ворота. На 7-й хвилині українки повели в рахунку. Чудове виконання стандарту продемонструвала Мирослава Випасняк. Ще за хвилину наш голкіпер Анастасія Терех скористалася з помилки своєї нідерландської візаві, а ще за одну Анастасія Калягіна довела перевагу синьо-жовтих до трьох м’ячів.

У другій 12-хвилинці на 16-й хвилині Мирослава Випасняк завдала удару «боковими ножицями», і знову помилилася нідерландський воротар — 4:0. Слідом за польовою гравчинею дубль на 21-й хвилині оформила й наш голкіпер, Анастасія Терех.

Крапку в матчі у третьому періоді поставила знов-таки Анастасія Випасняк, записавши на свій рахунок хет-трик — 6:0. Таким чином, збірна України набрала три очки й завершила груповий турнір у Саудівській Аравії на третьому місці.

Neom Beach Soccer Cup 2022. Жіночий турнір. 3 тур

Україна — Нідерланди — 6:0

Голи: Випасняк (7, 16, 34), Терех (8, 21), Калягіна (9).

Україна: Терех, Дубицька, Тихонова, Випасняк, Крамна, Холод, Калягіна.

Нідерланди: Еллен, Алісса, Наджа, Ш. Тілеман, Нідія, С. Тілеман, Брак, Мідема.

Попередження: Калягіна (26), Тихонова (30) — Еллен (13).

В іншому сьогоднішньому матчі турніру збірна Бразилія переграла Англію — 4:3. Саме ці дві команди і поборються в фіналі за виграш Neom Beach Soccer Cup 2022.