У складні часи війни надважливим є об’єднання заради спільної мети та допомога тим, хто цього потребує.
За дорученням голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександра Пасічного його заступник Олександр Балакін разом із керівником МТО ВФСТ «Колос» Валерієм Запорожцем відвідали ветеранів футболу Миколаївщини. Ці люди у свій час зробили значний внесок у розвиток та популяризацію футболу в Україні, а зараз самі не залишилися без уваги та отримали гуманітарну допомогу.
АФМО висловлює подяку Ганні Коверзнєвій, яка безпосередньо долучилася до цієї справи.

Ще більше цікавого
Нагородження призерів Кубку начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма «Разом до Перемоги» серед дитячо-юнацьких команд вікової категорії U-13
У Миколаєві на футбольному полі Центрального міського стадіону відбулися фінальні матчі Кубку Херсонської області з футболу
Відбулося тренування команди з ампфутболу