ЖФК «Ніка» готується до завершального матчу сезону у Першій лізі Чемпіонату України

Миколаївський жіночий футбольний клуб «Ніка» готується до заключного матчу першого кола Першої ліги Чемпіонату України, який команда проведе на виїзді в суботу, 27 листопада.

Щоденні тренування дівчат спрямовані на розвиток різних вмінь та навичок та складається з різноманітних вправ, але завжди проходять у напруженій роботі. Дівчата під пильним наглядом тренерів викладаються на повну, щоб у майбутньому на іграх продемонструвати результат. Однак, незважаючи на важку працю, на тренуваннях завжди панує позитивна та дружня атмосфера.

Головний тренер ЖФК «Ніка» Яна Манчик розповіла, як проходить тренувальний процес та підготовка до заключної гри сезону:

«По можливості ми намагаємося урізноманітнити тренувальний процес, щоб дівчатам було цікаво і в той же час вироблялася навичка на певну модель гри. Якщо взяти сьогоднішнє тренування (понеділок, 22 листопада, — прим. авт.), то воно включало нейронний зв’язок між звуком і напрямком руху те, чого багатьом футболісткам не вистачає в грі — чути один одного. Завдання – навчити гравців діяти на футбольному полі не лише фізично, але й ментально. Також велику увагу приділяємо передачам м’яча з різних ігрових ситуацій та тактичним діям як на мініполі, так і великому.

Крайня гра у цьому колі для нас важлива. Ми готуємося до неї і фізично, і психологічно. Не буду голослівною – все покаже гра. Але одне можу сказати, що в очах дівчат є розуміння та бажання чогось вчитися та прогресувати».

«Під час тренувань працюємо на індивідуальних моментах у обороні, адже маємо дуже погані показники у цьому напрямку.

Щодо прогресу, то слід вбачати різницю між колективом, який розпочав роботу у серпні та тим, який є наразі. Заключний поєдинок сезону розглядаємо як фінальну крапку у цьому напруженому році. Від зустрічі очікуємо боротьби за кожен м’яч, нам слід діяти більш розкуто у завершальній фазі атаки. Потрібно відчути впевненість з перших хвилин», — додав помічник тренера Олександр Олійник.

Вже з 1 грудня команда піде на відпочинок, щоб за півтора місяця з новими силами повернутися до підготовки до нового кола Чемпіонату України.