«Укр-Нива», здолавши «Атлант», піднялась на перше місце в групі «Південь» обласного чемпіонату

У неділю, 7 листопада, відбулась перенесена гра Чемпіонату Миколаївської області у групі «Південь» між командами «Укр-Нива» та «Атлант».

«Укр-Нива» (Березанка) – «Атлант» (Новий Буг) 6:1 (3:1)

Арбітри: Є. Єремєєв, І. Голіяк, В. Піскер. Спостерігач арбітражу: Є. Єремєєв (усі – Миколаїв).

Голи: Чапчай (5, 40), Горобець (+33), Чаус (56), Шпартко (57, 81) – Гармаш (20).

Попередження: Бабенко (22) – «Атлант».

Початок гри команди провели на рівних. Рахунок був відкритий вже на 5 хвилині гравцем «Укр-Ниви» Чапчаєм. Напередодні гри у футболіста березанської команди Олега Яворського народився син, тому перший гол уся команда святкувала, вітавши одноклубника з цією подією. Відповідь від «Атланту» не забарилася, і вже за 15 хвилин Гармаш рахунок зрівняв. Однак досвід господарів взяв гору, і на другу половину тайму «Укр-Нива» заволоділа ініціативою, яку вже не відпускала до завершення матчу. На 33 хвилині Горобець реалізував пенальті, призначений арбітром за зрив атаки. А за 5 хвилин до перерви дубль на свій рахунок записав Чапчай.

У другій половині гри «Укр-Нива» продовжила насідати на протилежні ворота, що дуже швидко відобразилося на рахунку. На 56 хвилині четвертий гол у ворота суперника забив Чаус, а вже за хвилину влучним ударом відмітився і Шпартко. Остаточним рахунок зробив той же Шпарко на 81 хвилині, забивши шостий гол у ворота «Атланту».

Таким чином, здобувши перемогу у заключному матчі першого кола та враховуючи перемогу в очній зустрічі з AgriGrein – СДЮСШОР U18, «Укр-Нива» наразі підіймається на першу сходинку турнірної таблиці. «Атлант» же має ще одну гру у запасі.

Президент ФК «Укр-Нива» Ігор Чапчай прокоментував гру:

«Гра на початку була непогана, рівна, молодь опиралася. Обмінялися голами, але далі ми вже дотисли суперника. «Атлант» — гарна молода команда, але їм трохи не вистачило досвіду, ігрової практики, проте майбутнє у них є.

Це наша остання гра у сезоні, тому ми задоволені. Я всім дуже вдячний за сезон, а обласній асоціації – за проведення. Також вдячні директору ПСП Чапаєвське Миколі Сомову, всім вболівальникам, які приходили і підтримували команду. Миколі величезна подяка за те, що він з нами. Ми дуже раді, що з’явилась людина, яка хоче розвивати і підтримувати футбол. Якщо його немає на матчі, то ми на відстані відчуваємо підтримку. Для обласного рівня у нас команда забезпечена всім необхідним. І ми впевнені, що це тільки початок і далі буде лише краще!».