Чемпіонат області: «ТВТ» здобуло перемогу над «Зорями над Бугом»

У суботу, 16 жовтня, відбувся матч п’ятого туру Чемпіонату Миколаївської області між командами «ТВТ» та «Зорі над Бугом».

«ТВТ» (Южноукраїнськ) – «Зорі над Бугом» (с. Яструбинове) 6:1 (3:1)

Арбітри: Ю. Бойко (Южноукраїнськ), Р. Кирилов (Миколаїв), М. Коробань (Мартинівка). Спостерігач арбітражу: М. Петрановський (Вознесенськ).

Голи: Д. Бельдіян (7), М. Сінкевич (13, 39, 83), Д. Водовозов (73), О. Гончаренко (76) – О. Грущенко (43).

Попередження: В. Говорун (10) – «ТВТ».

«ТВТ» відкрили рахунок на 7 хвилині зустрічі: м’яч у ворота поклав Бельдіян. А вже на 13-й Сінкевич його подвоїв. Господарі активно використовували будь-яку свою можливість біля воріт суперника, і на 39 хвилині Сінкевич відмічається вдруге. «Зорі над Бугом» також активно вибігали у контратаки, проте прорвати оборону опонента вдалося лише на останніх хвилинах першого тайму. Грущенко, скориставшись помилкою суперника, відправив м’яч у ворота «ТВТ».

У другому таймі «Зорі над Бугом» знову мали декілька гарних можливостей скоротити відставання. Три моменти мав Грущенко, також міг відзначатися у протилежних воротах і Гудь, однак забити бодай ще один м’яч гостям так і не вдалося. На відміну від господарів, які ще тричі святкували взяття воріт суперника. Голами відмітилися Водовозов, Гончаренко та хет-трик оформив Сінкевич. У підсумку впевнена перемога «ТВТ» з рахунком 6:1.