«Южноукраїнськ» та МФК «Первомайськ» розійшлись нічиєю у матчі обласного чемпіонату

У неділю, 11 жовтня, в рамках перенесеного матчу першого туру Чемпіонату Миколаївської області на футбольному полі Арбузинки зустрілися команди «Южноукраїнськ» та МФК «Первомайськ».

«Южноукраїнськ» – МФК «Первомайськ» 1:1 (1:1)

Арбітри: В. Мамчур (Березанка), В. Колісник (Миколаїв), М. Коробань (Мартинівка). Спостерігач арбітражу: О. Комаренко (Миколаїв).

Голи: Крецу (24) – Троян (42).

Попередження: Ніколаєв (66) – Борзіков (54).

Через карантинні обмеження в Южноукраїнську, матч проходив на полі Арбузинки. Команди провели гру на рівних, трохи переважав по кількості атак більш досвідчений «Южноукраїнськ», проте використати всі свої моменти команді не вдалося. На 24 хвилині господарі відкрили рахунок у зустрічі. Завершив атаку своєї команди Михайло Крецу. Однак ще до перерви «Первомайську» вдалося зрівняти результат. Скориставшись помилкою голкіпера, м’яч у ворота суперника відправив Андрій Троян.

Після перерви опоненти продовжили боротьбу та щосили намагалися зробити рахунок на свою користь, проте більше голів вболівальники не побачили. Матч так і закінчився бойовою нічиєю 1:1.

Свій коментар з приводу гри надав спортивний директор ФК «Южноукраїнськ» Володимир Ясуник:

«Втратили два очки на рівному місці. Ми граємо в Арбузинці, тому що через карантин всі масові заходи у Южноукраїнську, як місті енергетиків, заборонені. Грали з Первомайськом – це відоме футбольне місто. У них зараз в складі молоді хлопці 17-20 років, але це прекрасна команда.

По грі ми трохи більше брали участь в атаках. По моментах мали вигравати 5:0, але рахунок так і залишився 1:1. Ми першими забили і мали ще три моменти, якби їх реалізували, то все було б гаразд. Потім, наприкінці першого тайму, помилився воротар. Нікого не було, він хотів накрити м’яч, але тут нізвідки з’являється нападник та забиває. У другому таймі знову ж були моменти, ми атакували. Гра була хороша, рівна, трохи краще ми грали, але забити не виходило. Це футбол, буває і таке.

Шкода, що втратили два очки, якщо ми потрапимо у Вищу лігу, вони там нам знадобляться. Але грою ми задоволені. Через тур у нас зустріч з дуже сильною «Семенівкою». Ми будемо боротися та сподіваємося на вихід до Вищої ліги.

Хочу подякувати нашим спонсорам: власнику ПРАТ «Юженергобуд» Івану Матвійовичу Ясеницькому і директору Дмитру Анатолійовичу Литвиненку. Весь колектив нашого клубу дуже вдячне їм за спонсорську підтримку. Сподіваюся на подальшу співпрацю».