«Воднік-Євровнєшторг» у напруженому матчі чемпіонату АФМ переміг «Суднобудівник»

У середу, 22 вересня, відбулася гра 17 туру чемпіонату Асоціації футболу Миколаєва між командами «Воднік-Євровнєшторг» та «Суднобудівник».

Звітна гра швидко набула емоційності: команди обмінялись голами і відразу продемонстрували свою готовність до перемоги. Спершу Одиноченко філігранно виконав штрафний, у відповідь «Суднобудівник» скористався помилкою у обороні: Головчак виконав точну передачу, яку замкнув Бойко. До перерви «Воднік-Євровнєшторг» встиг знову створити перевагу – це Бартальов відгукнувся на подачу кутового.

Другий тайм був не менш напруженим. «Суднобудівник», навіть після пропущеного м’яча від Гаврилова, продовжував створювати натиск на ворота Миколи Бурцева. Зрештою помилка при стандарті від гостей призвела до голу Рудого, але до фінального свистка «Воднік-Євровнєшторг» втримав свою перевагу.

Гравець матчу – Денис Одиноченко («Воднік-Євровнєшторг»)

Неймовірним ударом зі штрафного дав команді імпульс до перемоги, а упродовж всього матчу ефективно діяв у багатьох епізодах.

«Суднобудівник» – «Воднік-Євровнєшторг» 2:3 (1:2)

Голи: Бойко, 17, Рудий, 84 – Бартальов, 22, Одиноченко, 6, Гаврилов, 56.

Попередження: Федорченко, 26, Матіїв, 31, Седагін, 89 – Скляров, 65, Гранковський, 78.

«Суднобудівник»: Караєв, Седагін, Мізернюк, Барков, Головчак, Матіїв (Солодухін, 67), Федорченко, Рудий, Хрипко, Франчук, Бойко.

Запасні: Тарасов, Рудик, Мазур, Барський І., Тесленко.

«Воднік-Євровнєшторг»: Бурцев М., Барладим, Ніколаєв, Скляров (Фабіянський, 66), Маркін, Кретов, Бартальов, Гранковський (Яценко, 78), Лі (Пархоменко, 83), Одиноченко, Гаврилов.

Запасний: Бурцев В.

Інформація пресслужби АФМ