Футбол об’єднує: в Очакові відбувся дитячий турнір Кубок «Майбутні зірки»

У п’ятницю, 13 серпня, в Очакові відбувся дитячий турнір Кубок «Майбутні зірки» серед футболістів 2012 р.н. Організатором змагання виступила Миколаївська обласна асоціація футзалу.

У турнірі взяли участь 8 команд, яки були розділені на дві групи:

Група А

FC Galaxy

ДЮСШ Степове (дівчата)-2

ДЮСШ Степове (хлопці)

ДЮСШ Очаків

Група Б

ДЮСШ Степове (дівчата)-1

«Надія» (Березнегувате)

ФК «Фортуна» (Калинівка)

ДЮСШ №5 (Миколаїв)

У непростій боротьбі до півфінальної частини турніру вийшли чотири команди, які показали наступні результати:

ДЮСШ №5 – ДЮСШ Степове (дівчата)-2 3:2;

ДЮСШ Очаків – ДЮСШ Степове (дівчата)-1 4:1.

А вже у фіналі господарі поля ДЮСШ Очаків обіграли миколаївських гостей ДЮСШ №5 з рахунком 3:1 та здобули переможний трофей.

Також організатори турніру виділили кращих гравців у наступних номінаціях:

«Кращий гравець Кубку» — Нікіта Ниякін (ДЮСШ Очаків);

«Кращий воротар» — Максим Зятковський (ДЮСШ Очаків).

Були нагороджені індивідуальними статуетками і кращі гравці кожної команди: Дмитро Штефан (ДЮСШ Степове), Євгенія Демец (ДЮСШ Степове (дівчата)-1), Марія Саргасян (ДЮСШ Степове (дівчата)-2), Олександр Святлов (ДЮСШ Очаків), Акім Шлейнюс (ДЮСШ №5).

Враженнями від турніру поділилася директор FC Galaxy Марія Крачковська, команда якої мала найбільшу кількість та найактивніших вболівальників:

«Моя мета не лише навчати дітей футболу, а і прищеплювати любов до цього виду спорту усім оточуючим: дітям, їх батькам, людям, які поруч з нами. На час турніру ми знаходились з командою на літніх зборах у таборі «Динамо» та так заразили своєю любов’ю до футболу інших дітей, які також тут відпочивали, що вони висловили бажання прийти на турнір і підтримати нас. Вони намалювали плакати та навіть знайшли футболки у наших кольорах! Я вдячна дітям та їх вихователю Карині Кучманич і вчителю фізкультури Катерині Джуріної за підтримку. Футбол об’єднує людей і це прекрасно! Ми у чужому місті розповіли про свою команду і нас підтримали! Нажаль позитивних результатів на турнірі не досягли: дали можливість новеньким гравцям набратися досвіду, тому перемоги ще попереду».