У Первомайську відбувся турнір серед ветеранів пам’яті Олександра Кольченка

У суботу, 31 липня, у місті Первомайську відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранських команд 45+ пам`яті тренера і футболіста Олександра Кольченка. Змагання пройшли за підтримки Асоціації футболу Миколаївської області.

У турнірі взяли участь три команди: «Первомайск-2», «Тинь» (Южноукраїнськ), «Бриг» (Первомайськ). Учасники зіграли кожний з кожним в одно коло.

В перший грі жереб звів команду з Южноукраїнська та «Первомайськ-2». Суперники продемонстрували видовищний матч, в якому перемогу здобули гравці з команди «Тинь» з рахунком 11:1 (голи забивали Грушанський-2, Нікітін-3, Богатирьов, Кривицкий-3, Костюк-2 – Подберецький).

У другій грі на футбольне поле вийшли команди з Первомайську: «Бриг» та «Первомайськ-2», де переможцем з рахунком 8:2 стала більш досвідчена команда «Бриг» (голи: Літвінова, Колесников-2, Скирла, Кривогуз, Клименко-3 – Глушко, Терницький).

У вирішальній зустрічі на футбольному майданчику зустрілись команди «Тинь» (Южноукраїнськ) та «Бриг» (Первомайськ). Сам матч пройшов у запеклий боротьбі, де було все: і не зарахований гол місцевій команді, і вилучення за дві жовті картки у команди-господарів. Але перший тайм первомайці все ж перемагали з рахунком 2:1. У другій половині гри команда з Южноукраїнська володіла ініціативою та створювала гольові моменти. І наприкінці матчу, розіграв гарну комбінацію, Олександр Кривицький зрівнює рахунок. При пробитті шестиметрових ударів більш влучними були гравці з Первомайську.

Таким чином перший кубок пам`яті Олександра Кольченка залишився у місті Первомайську.

Після заключної гри відбулася церемонія нагородження, на якій була присутня дружина Олександра Кольченка, вона і вручила переможцям кубок, а кращім гравцям турніру грамоти та статуетки. Ними стали: Олег Богатирьов («Тинь»), Олександр Клименко («Бриг»), Володимир Литвин («Первомайськ-2»).