У Миколаєві утворилася нова спортивна організація – Асоціація футболу Миколаєва

У Миколаєві утворилася нова спортивна організація – Асоціація футболу Миколаєва (АФМ), головною метою якої є популяризація спорту №1 у світі.

Ініціатором та керівником цієї організації виступив Олександр Мунч.

 

Нещодавно АФМ більшістю голосів виконкому була прийнята у тимчасові колективні члени Асоціації футболу Миколаївської області. Організація є офіційною та має всі необхідні документи.

АФМ планує провести чемпіонат, кубок та суперкубок. Чемпіонат буде проходити у форматі «весна-осінь». Всі ігри відбуватимуться строго за календарем, у будні дні на штучних полях нашого міста. Перед стартом змагань кожна команда гарантовано отримає по новому футбольному м’ячу. По закінченню чемпіонату передбачений призовий фонд, а саме: 1 місце – 3 тис. грн., 2 місце – 2 тис. грн., 3 місце – 1 тис. грн. А також медалі, кубки, грамоти та заохочувальні призи.

Взяти участь у змаганні може будь-яка любительська команда при дотриманні кількох умов: вчасно подати заявку на участь та ознайомитися і надалі дотримуватися регламенту.

Керівник АФМ Олександр Мунч розкрив мету проекту:

«Наш проект не має жодних аналогів ні в місті, ні в області. Його мета – це об’єднати людей навколо найулюбленішої гри – футболу, для того, щоб футболісти, які беруть участь у наших змаганнях, отримували справжнє задоволення від ігор, чесного суперництва, об’єктивного суддівства, здорової конкуренції на футбольному полі».

 

У дебютному чемпіонаті візьмуть участь 11 команд: «ЛІЯ», «Ролер – Таксі-994», «Нечаяне», «Варварівка-2», «Александрович», «Арарат», «Суднобудівник», Nexteum, «Воднік», «Шевченкове», «Агролідер».

Усі матчі будуть проходити під керівництвом кваліфікованих арбітрів та з відеозйомкою.  

Це лише початок, плани новоствореної асоціації грандіозні, тож слідкуйте за новинами на сторінках у соціальних мережах АФМ:

https://m.facebook.com/mykolaivfootballassociation/

https://instagram.com/mykolaivfootballassociation?igshid=4i4szt888b3w