OREXIM здобув чергові три очки перемогою над «Варварівкою» у матчі Зимової першості

3 березня на штучному полі Центрального міського стадіону відбувся перенесений матч Вищої ліги Зимової першості між командами OREXIM та «Варварівка».

OREXIM (Миколаїв) vs «Варварівка» (Миколаїв)

03-03-2021, Стадіон: ЦМС (штучне), 10 градусів.

Арбітр: Артеменко, Фішман, Іляшенко. Спостерігач за арбітражем: Герасименко.

Голи: Швець (35′), Федорченко (А/Г 52′), Ярчук ( +62′),  Севодняєв (79′).

Попередження: Мізернюк (20′), Криворотий (44′), Федорченко (59′), Божко (69′) – Куянов (46′), Задорожнюк (50′), Сапунаров (60′),  Мінаєв (70′).

Матч почався в традиційному для обох колективів високому темпі, гравці дали можливість один одному відчути м’яч, створити кілька комбінацій і тільки через деякий час почали займатися атакуючими діями. Вже в середині тайму відмінний момент для взяття воріт мали OREXIM, проте їх трохи підвела реалізація. Але, ось вже на 35-й хвилині номінальним господарям зустрічі вдалося-таки відзначиться взяттям воріт. Організувавши правильну атаку в результаті якої пішла прострільна передача в центр штрафного, де першим на м’ячі виявився Влад Швець. Перший гол тільки розізлив обох суперників, на полі зав’язалася досить напружена боротьба, але величезна кількість атак з кожного боку залишаються нерезультативними. У підсумку, рахунок 1:0 протримався до кінця першого тайму.

Другий тайм з розвитку і кульмінації подій був більш динамічнішим, ніж перший, про це свідчить і отримана кількість попереджень гравцями обох команд. Друга половина зустрічі почалась з атаки Дмитра Криворотого, удар відмінно парирував Радіола. А на 52-й хвилині OREXIM допоміг «Варварівці» з м’ячем. Сергій Федорченко спробував врятувати команду, але м’яч зрикошетив в ворота, таким чином, команді зарахували автогол. Після зрівняння в рахунку «біло-блакитні» трохи занервували і в певний момент «здригнулися», чим розумно зуміли скористатися OREXIM, заробивши пенальті. Вердикт головного рефері бездоганно виконав Дмитро Ярчук. Далі, відчувши силу і можливість гравці OREXIM кинулися в атаку, зумівши «задавити» опонентів на своїй половині поля. При такій грі чергове взяття воріт не змусило себе довго чекати, на останній хвилині відзначився Дмитро Сиводняєв, поставивши остаточну крапку в зустрічі.