Збірна Миколаївської області – бронзовий призер Всеукраїнського турніру серед команд ветеранів, пам’яті Віктора Прокопенка

27-28 лютого у СК «Іллічівець» пройшов Всеукраїнський турнір з футболу серед команд ветеранів в змішаній віковій категорії пам’яті Віктора Прокопенка, видатного футболіста і заслуженого тренера України, уродженця Маріуполя.

У змаганнях взяли участь 4 команди: «Ветеран-Металург» (Запоріжжя), «Ветеран» (Маріуполь), збірна Миколаївської області, «Таврія» (с. Василівка Запорізька область).

Склад збірної Миколаївської області: Володимир Пономаренко, Євген Криворучко, Сергій Проданюк, Олексій Багнюк, Сергій Щербина, Олексій Бєлічко, Ігор Чапчай, Олександр Мариненко, Володимир Скрипка, Олександр Балакін, Олександр Бабєйко, Анатолій Паскевіч.

Перший матч наша збірна зіграла з командою господарів, проте визначити сильнішого не вдалось, рахунок зустрічі склав 1:1. Першими повели наші футболісти: Володимир Пономаренко, після пробиття штрафного, потужно пробив в кут воріт. Рахунок на нашу користь тримався до завершення другого тайму. За декілька хвилин до фінального свистка господарі зрівняли рахунок.

Наступна зустріч пройшла з командою ветеранів з Запоріжжя. Як і  в попередньому матчі, наші ветерани першими повели в рахунку, але через брак замін на останніх хвилинах пропустили два голи. Після подачі з кутового Євгеном Криворучко, Сергій Щербина першим опинився на добиванні та вразив ворота суперника. Рахунок зустрічі 2:1.

Наступного дня наші ветерани зустрілись на полі з командою «Таврія» та в завершені матчу святкували перемогу. Автором двох голів став Ігор Чапчай. Спочатку він з ближньої штанги п’ятою переправив м’яч в дальній кут воріт, а потім пройшовся з м’ячем з центра поля, обійшов захист та переправив м’яча за спину голкіперу суперника. Та супернику також вдалось вразити ворота нашої команди.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

1 2 3 4 Мячи Очки Место
1 Николаев 1-2 2-1  1-1 4-4 4
2 Запорожье 2-1 4-0 2-3  8-4 6
3 Васильевка 1-2  0-4 0-4 1-10 0
4 Мариуполь 1-1 3-2  4-0 8-3 7

Після закінчення фінального матчу з привітальними словами до учасників змагань виступили очільник федерації футболу м. Маріуполя Олександра Ярошенко та віце-президент ФФМ Борис Данцкер, які подякували всім командам за участь в турнірі та вручили пам’ятні нагороди.

В підсумку змагань місця розподілись наступним чином:

1 місце – «Ветеран» (Маріуполь)

2 місце – «Ветеран-Металург» (Запоріжжя)

3 місце – Збірна Миколаївської області

4 місце – «Таврія» (с. Василівка Запорізька область).

Кращими гравцями з нашої команди були визнані: Володимир Пономаренко («Кращий гравець турніру»), Олександр Мариненко («Кращий захисник турніру»).

Як зазначає тренер нашої збірної Олександр Балакін, що не всі ветерани змогли поїхати на турнір, тож наша команда була у складі лише 12 спортсменів:

«Ми першими відкривали рахунок, але через брак замін, на останніх хвилинах пропускали. Вважаю, якщо би всі ветерани змогли поїхати на турнір, ми сміливо могли б зайняти перше місце. Хотів би виразити подяку федерації футболу м. Маріуполя за гарну організацію турніру. Також вдячний начальнику з питань фізичної культури і спорту Миколаївської ОДА та Сергію Проданюку в допомозі та організації поїздки. Хочу зазначити, що завдяки Сергію Романовичу розвивається ветеранський рух в Миколаївській області. Він ніколи не жалкує ні сил, ні енергії на поїздки ветеранів на різноманітні турніри Всеукраїнського рівня. Асоціація виконує Програму нашого голови Олександра Пасічного, щодо розвитку дитячого та ветеранського футболу в області. Впродовж двох років ми взяли участь у чотирьох Всеукраїнських турнірах, плануємо і надалі брати участь в турнірах та чемпіонаті».