Календар Зимової першості Миколаївської області з футболу сезону 2020-2021 рр.

 Група  «А»                                                                                          Група «В»

  • ФК  «Воронівка»                                                                          1. ФК «Суднобудівник»
  • ФК  «Хлібороб»                                                                            2. ФК «Укр-Нива»
  • ФК «Агрігрейн»                                                                            3. ФК «Орексім»
  • ФК «Казанка»                                                                               4. ФК «ЛІЯ»
  • ФК «Автомобіліст»                                                                      5. ФК «Нечаяне»
  • ФК «Вікторія»                                                                               6. ФК «Водник-ЄВТ «Роллер-Центр
  • ФК «Васт»                                                                                      7. ФК «Агротех»
  • ФК «Варварівка»                                                                         8. ФК «Александрович»

 

                                                         1 тур (5-6 грудня)

  ФК «Варварівка» – ФК «Воронівка»                       ФК «Суднобудівник» — ФК «Александрович»

  ФК «Васт » – ФК «Хлібороб»                                    ФК «Укр-Нива» — ФК «Агротех»

  ФК «Агрігрейн» – ФК «Вікторія»                             ФК «Орексім» — ФК «Водник-ЄВТ «Роллер-Центр»

  ФК «Казанка» – ФК «Автомобіліст»                       ФК «ЛІЯ» — ФК «Нечаяне»

                                                                             2 тур (12- 13 грудня)

ФК «Васт » —   ФК «Агрігрейн»                                    ФК «Агротех» — ФК «Орексім»

ФК «Воронівка» — ФК «Хлібороб»                             ФК «Суднобудівник» —  ФК «Укр-Нива»                

ФК «Вікторія» — ФК «Казанка»                                   ФК «Александрович» — ФК «Нечаяне»

ФК «Варварівка» — ФК «Автомобіліст»                    ФК «Водник-ЄВТ Роллер-Центр» — ФК «ЛІЯ»

                                                                            3 тур (19-20 грудня)

ФК «Казанка» — ФК «Васт »                                         ФК «Орексім» — ФК «Суднобудівник»

ФК «Хлібороб» — ФК «Варварівка»                           ФК «Укр-Нива» — ФК «Александрович»

ФК «Агрігрейн» — ФК «Воронівка»                            ФК «Нечаяне»  — ФК «Водник-ЄВТ Роллер-Центр»  

ФК «Автомобіліст» — ФК «Вікторія»                          ФК «ЛІЯ»  —  ФК «Агротех»

                                                                           4 тур(26-27 грудня)

 

ФК «Варварівка» — ФК «Вікторія»                        ФК «Александрович» — ФК «Водник-ЄВТ Роллер-Центр»  

ФК «Васт » — ФК «Автомобіліст»                                ФК «Агротех» — ФК «Нечаяне»

ФК «Воронівка» — ФК «Казанка»                               ФК «Суднобудівник» — ФК «ЛІЯ»                      

ФК «Хлібороб» — ФК «Агрігрейн»                              ФК «Укр-Нива» — ФК «Орексім»

 

                                                                           5 тур (09-10 січня)

ФК «Агрігрейн» — ФК «Варварівка»                         ФК «Орексім» —  ФК «Александрович»     

ФК «Казанка» — ФК «Хлібороб»                               ФК «ЛІЯ» — ФК «Укр-Нива»

ФК «Автомобіліст» — ФК «Воронівка»                    ФК «Нечаяне» — ФК «Суднобудівник»

ФК «Вікторія» — ФК «Васт »                                       ФК «Водник-ЄВТ Роллер-Центр» — ФК «Агротех»

                                                                           6 тур (16-17 січня)

ФК «Варварівка» —  ФК «Васт »                                ФК «Александрович» — ФК «Агротех»

 ФК «Воронівка» — ФК «Вікторія»                            ФК «Суднобудівник» — ФК «Водник-ЄВТ Роллер-Центр»

 ФК «Хлібороб» — ФК «Автомобіліст»                     ФК «Укр-Нива» — ФК «Нечаяне»

 ФК «Агрігрейн»  —  ФК «Казанка»                           ФК «Орексім» — ФК «ЛІЯ»

                                                                           7 тур (23-24 січня)

ФК «Казанка» — ФК «Варварівка»                            ФК «ЛІЯ» — ФК «Александрович»

ФК «Автомобіліст» — ФК «Агрігрейн»                     ФК «Нечаяне» — ФК «Орексім»

ФК «Вікторія» — ФК «Хлібороб»                               ФК «Водник-ЄВТ Роллер-Центр» — ФК «Укр-Нива»

ФК «Васт » — ФК «Воронівка»                                   ФК «Агротех» — ФК «Суднобудівник»

 

    30-31 січня резервні дні

 

календарь зима