Главная > Змагання > У заключному матчі першого кола обласного чемпіонату «Укр-Нива» закріпила лідерські позиції, обігравши «Сокіл»

Spread the love

Наближається до завершення перше коло Першої ліги Чемпіонату Миколаївської області. На стадіоні Вознесенська місцева команда «Сокіл» приймала суперника з Березанки «Укр-Ниву».

«Сокіл» (Вознесенськ) – «Укр-Нива» (Березанка) 1:3 (1:0)

Арбітри: Ю. Бойко, Р. Кирилов (обидва – Южноукраїнськ), О. Щербанич. Спостерігач арбітражу: М. Петрановський (обидва – Вознесенськ).

Голи: Зайцев (7) – Силантьєв (50, 57), Чельцов (90+2).

Попередження: Карой (12), Ляшок (12), Народовий (39), Гаркавенко (43), Зайцев (79) – Чаус (12).

Матч розпочався хвилиною мовчання в пам’ять про ветерана березанського футболу та батька гравця команди «Укр-Нива» Сергія Безпалька.

Перший тайм суперники провели у рівній боротьбі. Перевага переходила від однієї команди до іншої. Однак на 7 хвилині господарям вдалося відкрити рахунок. Скориставшись кутовим ударом, Сергій Зайцев забив швидкий гол. До перерви у обох команд були моменти змінити рахунок, проте жодній це не вдалося.

У другій полонині гри «Укр-Нива» активніше напосідала на суперника і вже на початку тайму перевела гру на свій бік. З різницею у 7 хвилин Ігор Силантьєв двічі відправив м’яч у ворота господарів. А на доданих хвилинах Володимир Чельцов записав третій гол у залік своєї команди.

В заключній грі першого кола «Укр-Нива» закріпила свої позиції на першій сходинці турнірної таблиці, «Сокіл» же залишився у середині.

Тренер команди «Сокіл» Володимир Карпов прокоментував гру:

«Гра була рівна до певного моменту. Перший тайм ми провели непогано – перемагали 1:0. План на гру був такий, щоб по можливості зіграти на контратаках. У нас знову вийшло забити гол зі стандарту і перший там ми відіграли правильно, не припустившись помилок. У перерві, як завжди, у мене як у тренера виходить бумеранг: говорю не робити певних дій, наприклад, не порушувати, тому що я знав, що у суперника є гравець, який гарно пробиває стандарти, однак мене не послухали. Порушення було не потрібне і Силантьєв гарний ударом у дев’ятку зі штрафного зрівняв рахунок. Другий гол пропустили через позиційну помилку захисника, який покинув свою зону. Хоча я ставив задачу грати від оборони, щоб суперник пішов відіграватись і можливо ми б могли спіймати їх на контратаці. Але не вийшло. У нас постійна проблема з лавою запасних і другий тайм ми завжди граємо гірше. В цілому, «Укр-Нива» знаходиться на своєму місці, гравці на всіх позиціях хороші, на мою думку, вони могли б грати і у Вищій лізі. Знову ніяких нарікань на суддівство. Організація матчу також на рівні. Вважаю, що ті команди, які зараз знаходяться у турнірній таблиці вище нас – все по ділу. На нашу гру часто впливає лава запасних. Ми, мабуть, чи не єдина команда у чемпіонаті, гравці якої грають лише на ентузіазмі, не отримуючи ніякого винагородження. Нам допомагають тільки зі стадіоном та переїздами. Тому особливих зірок з неба ми не хапаємо. Однак в цілому команда у нас непогана, задоволений самовіддачею своїх гравців».

Президент команди «Укр-Нива» Ігор Чапчай поділився враженнями:

«Перший гол пропустили через свою ж помилку: після подачі кутового воротар на виході хотів відбити м’яч, однак у боротьбі він зрізався в свої ж ворота. У нас ще у першому таймі були моменти, серед них і вихід один в один, повинні були зрівнювати рахунок, проте не вийшло. В перерві зібралися, стали злішими та на початку другого тайму забили два м’ячі підряд. А потім і третій на доданих хвилинах. Це була остання гра у першому колі і ми хотіли завершити сезон на хорошій ноті та зробити відрив на весну, щоб вільно дихалось. Дякую команді «Сокіл» за гарний прийом та особливо моєму товаришеві Володимиру Карпову».