МФК Первомайськ здобув перемогу над столичною командою АФСК Київ на чемпіонаті України серед аматорів

МФК Первомайськ – АФСК Київ 2:1 (1:1)

Голи: Крамаренко (42), Алієв (80) – Ігнатьєв (35).

Первомайськ: Максимчук, Ротко (Божко, 73), Мізернюк, Федорченко©, Шпортко, Ярчук, Гончаров, Севодняєв, Кірєєв, Крамаренко (Д.Криворотий, 85), Славінський (Алієв, 58). Запасні: Зайко, Д.Флакей, Долинський, Є.Криворотий. Головний тренер: Микола Флакей.

АФСК: Пасічник, Рудовський (Лісняк, 30), Романенко, Фокін, Нагорний (Зеленько, 77), Друзякін©, Музика, Ігнатьєв, Олабин, Валієв (Недашківський, 87), Фальковський (Броян, 71). Запасний: Примаченко. Головний тренер: Анатолій Сіденко.

14:00; 07.11.2020. Первомайськ. Стадіон “Центральний” ім. Л.Кривицького; поле 3; +11С

Суддя: Звоновський Денис (Одеса)

Попередження: Славінський (58), Нагорний (62), Максимчук (83), Валієв (83), Лісняк (90+3).

Другий поспіль домашній матч у Первомайськ приїжджає столична молодь – і знову місцева команда її обігрує. Слідом за Єдністю – АФСК. Втім, гра складалася непросто для обох команд. Спершу Ярчук дальнім ударом струсонув поперечиною АФСК Київ. У відповідь кількома гострими атаками відзначилися гості. Попри те, що киянам уже на 30-й хвилині довелося замінювати через травму флангового захисника, якраз Лісняк, який вийшов на заміну, взяв  безпосередню участь у результативній атаці. Він пройшов через лівий край, подав – а Денис Ігнатьєв ногою замкнув, перекинувши голкіпера, який кинувся навперейми. 0:1 на 35-й хвилині.

Щоправда, ще до перерви МФК Первомайськ зміг відігратися. Хоча, здавалося, подача кутового не спрацювала, Ярчук підібрав м’яча й навісив, а невисокий Олег Крамаренко спритно згрупувався й забив головою – 1:1. Повернути перевагу в рахунку на користь АФСК міг Олабин, проте цей вихід один на один виграв голкіпер господарів Максимчук. А потім ще одну вимушену заміну довлося провести київській команді – через стан місцевого поля відразу двоє гравців АФСК зазнали пошкоджень, що погіршило ситуацію в команді, де і без того є травмовані основні гравці в лазареті.

Тож у другому таймі вже МФК Первомайськ перехопив ініціативу. Міг забивати Кірєєв, який активізувався після перерви – внаслідок мотиваційної бесіди в роздягальні. Також добре ввійшов у гру Алієв, який мав відразу кілька нагод забити – а також влучав у стійку воріт АФСК. І наприкінці гри, після зручної передачі на хід від Ярчука, Сухраб Алієв дав м’ячу стукнутися об газон і чітким ударом пробив попід воротарем – 2:1. Це друга поспіль домашня перемога підопічних Флакея.