Главная > Змагання > «Ольгопіль» відібрав очки у лідера Першої ліги ФК «Южноукраїнська» в останній грі першого кола чемпіонату області

Spread the love

У неділю, 8 листопада, в рамках 9 туру Чемпіонату Миколаївської області відбувся матч
Першої ліги між командами «Ольгопіль» та «Южноукраїнськ».

«Ольгопіль» (Єланецький  р-н) – «Южноукраїнськ» 1:1  (0:0)

Арбітри: О. Зевакін (Миколаїв), Ю. Попов, О. Гурський (обидва – Новий Буг). Спостерігач арбітражу: М. Герасименко (Миколаїв).

Голи: Сінкевич (12 АГ), Мицик (78).

Попередження: Переверзев (33), Мариненко (55), Ткаченко (81), Янушкевич (90+3) – Варениця (53), Кухаренко (87).

У заключному матчі першого кола «Ольгопіль» приймав одного із лідерів Першої ліги ФК «Южноукраїнськ».

Складалося враження, що ФК «Южноукраїнськ» недооцінив суперника, гра у першому таймі у команди помітно не клеїлася. І вже на 12 хвилині в їх ворота залетів гол. Після подачі кутового голкіпер команди відбив м’яч перед собою і той рикошетом від ноги Максима Сінкевича поцілив у ворота. До кінця тайму гості могли відігратися, створивши як мінімум три перспективні виходи, однак забракло результативності.

Після перерви «Южноукраїнськ» знайшов свою гру та притис суперника до їх же володінь, було створено значну кількість моментів, проте «Ольгопіль» тримав оборону. Кількох хвилин не вистачило господарям до святкування перемоги. На 78 хвилині чергова атака «Южноукраїнська» принесла результат: Микола Мицик, опинившись на вістрі атаки, зрівняв рахунок. Вже на доданих хвилинах Микола Янушкевич мав гарну нагоду принести своїй команді перемогу, проте м’яч пройшов повз ворота. Матч так і закінчився нічиєю 1:1.

«Ми приймали лідера нашої ліги, першими забили та більшість ігрового часу тримали перемогу. Могли програти, але ж могли і перемогти. «Южноукраїнськ» — хороша команда, однак і наші хлопці молодці, виклалися на повну, боролися до останнього. У складі команди суперника чотири гравці – наші вихованці, тут пішла коса на камінь, тому хлопці дуже старалися. Грою задоволені, результатом не сильно – хотілося перемогти. Ніхто не очікував, що ми з лідерами зіграємо у нічию», — прокоментував матч адміністратор «Ольгополя» Олександр Бойчук.

«Це, мабуть, була найгірша наша гра у першому колі. Після матчів з такими командами, як «Укр-Нива», AgriGrein, «Казанка», хлопці розслабилися, подумали, що перемога дасться легко. А вийшло по-іншому. Пропустили гол на початку першого тайму – воротар помилився. Були моменти і в першому таймі: нападник з 2 метрів у штангу потрапив, два виходи один на один не реалізували. Але гра була дуже погана у першому таймі. На другий вже зібралися, однак невезіння зіграло роль. Забили лише один гол із п’яти моментів, а з такої кількості треба 2-3 реалізовувати. Тому не вдалося нам перемогти, не грюкнули ми дверима наостанок. Але нічого страшного, у нас є ще друге коло. Друге місце у турнірній таблиці – це теж не поганий результат для нас, багато хто з футболістів не грав на такому рівні, тому будемо у зимовий період готуватися»,- поділився думками тренер «Южноукраїнська» Володимир Ясуник.