Главная > Змагання > Дітячо юнацькі > Результати миколаївських команд у черговому турі ДЮФЛУ

Результати миколаївських команд у черговому турі ДЮФЛУ

Spread the love

У вихідні, 17 та 18 жовтня, відбувся 7 тур Чемпіонату України 2020-2021 ДЮФЛ, у якому, нагадаємо, беруть участь чотири футбольні школи Миколаєва у чотирьох вікових категоріях.

Так в Еліт лізі виступає ДЮФШ ФК «Миколаїв» командами U-14, U-15, U-16, U-17. Вищу лігу представляє СДЮСШОР «Миколаїв» у тих же вікових групах. У Першій лізі грають команди ДЮСШ-3 та ДЮСШ-5 двома віками: U-15 та U-17.

Результати матчів 7 туру:

Еліт ліга

U-14, група 3

ДЮФШ ФК «Миколаїв» — ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 0:2

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДАФ «Дніпро» (Дніпро) 7 5 2 0 18-2 17
2. ФК «Маріуполь» (Маріуполь) 5 4 0 1 7-5 12
3. ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 6 3 0 3 11-11 9
4. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 7 1 4 2 4-6 7
5. «Інтер» (Дніпро) 7 1 2 4 2-10 5
6. ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв) 6 1 0 5 5-13 3

U-15, група 3

ДАФ «Дніпро» (Дніпро) – ДЮФШ ФК «Миколаїв» 16:0

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДАФ «Дніпро» (Дніпро) 7 6 0 1 39-3 18
2. «Інтер» (Дніпро) 7 4 1 2 14-10 13
3. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 7 4 1 2 16-11 13
4. ФК «Маріуполь» (Маріуполь) 5 3 0 2 12-5 9
5. ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 6 1 0 5 5-11 3
6. ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв) 6 0 0 6 0-46 0

U-16, група 3

ДЮФШ ФК «Миколаїв» — ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 2:0

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДАФ «Дніпро» (Дніпро) 7 6 1 0 18-3 19
2. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 7 4 0 3 10-8 12
3. ФК «Маріуполь» (Маріуполь) 5 2 2 1 4-3 8
4. ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв) 6 1 3 2 7-10 6
5. «Інтер» (Дніпро) 7 1 1 5 5-14 4
6. ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 6 1 1 4 8-14 4

U-17, група 3

ДАФ «Дніпро» (Дніпро) – ДЮФШ ФК «Миколаїв» 1:0

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 7 7 0 0 25-4 21
2. ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 6 4 1 1 18-8 13
3. ДАФ «Дніпро» (Дніпро) 7 3 1 3 9-12 10
4. ФК «Маріуполь» (Маріуполь) 5 3 0 2 9-9 9
5. ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв) 6 1 0 5 4-10 3
6. «Інтер» (Дніпро) 7 0 0 7 5-27 0

Вища ліга

U-14, група 3

СДЮСШОР «Миколаїв» — СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) 0:1

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. «Освіта» (Херсон) 7 7 0 0 15-4 21
2. «Зірка» (Кропивницький) 7 6 1 0 18-3 19
3. СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) 7 4 1 2 11-8 13
4. «Олекс.-Аметист» (Олександрія) 7 3 2 2 21-16 11
5. ФК «Одеса» (Одеса) 7 3 1 3 15-11 10
6. СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) 7 3 0 4 6-9 9
7. ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) 7 3 0 4 12-10 9
8. «Дніпро-80» (Черкаси) 7 1 2 4 6-9 5
9. ДЮСШ «Херсон» (Херсон) 7 0 2 5 2-18 2
10. «Гірник» (Кривий Ріг) 7 0 1 6 4-22 1

 

U-15, група 3

ДЮСШ «Херсон» (Херсон) – СДЮСШОР «Миколаїв» 1:4

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) 7 5 1 1 20-5 16
2. «Освіта» (Херсон) 7 5 0 2 15-6 15
3. «Олекс.-Аметист» (Олександрія) 7 5 0 2 17-9 15
4. «Гірник» (Кривий Ріг) 7 4 1 2 13-11 13
5. «Дніпро-80» (Черкаси) 7 3 3 1 11-11 12
6. «Зірка» (Кропивницький) 7 3 2 2 17-10 11
7. СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) 7 2 1 4 12-11 7
8. ФК «Одеса» (Одеса) 7 2 1 4 5-9 7
9. ДЮСШ «Херсон» (Херсон) 7 1 0 6 5-23 3
10. ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) 7 0 1 6 3-23 1

 

U-16, група 3

СДЮСШОР «Миколаїв» — СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) 0:1

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. «Дніпро-80» (Черкаси) 7 7 0 0 19-3 21
2. СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) 7 6 0 1 14-4 18
3. «Олекс.-Аметист» (Олександрія) 7 4 1 2 16-5 13
4. СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) 7 3 2 2 9-12 11
5. «Зірка» (Кропивницький) 7 3 2 2 17-6 11
6. ФК «Одеса» (Одеса) 7 3 1 3 11-11 10
7. ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) 7 3 0 4 15-19 9
8. «Гірник» (Кривий Ріг) 7 1 1 5 4-14 4
9. ДЮСШ «Херсон» (Херсон) 7 1 0 6 5-23 3
10. «Освіта» (Херсон) 7 0 1 6 3-16 1

U-17, група 3

ДЮСШ «Херсон» (Херсон) – СДЮСШОР «Миколаїв» 0:2

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. «Гірник» (Кривий Ріг) 7 6 1 0 28-1 19
2. «Олекс.-Аметист» (Олександрія) 7 5 2 0 15-3 17
3. СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) 7 5 1 1 17-4 16
4. «Дніпро-80» (Черкаси) 7 3 1 3 8-8 10
5. ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) 7 2 3 2 9-9 9
6. ФК «Одеса» (Одеса) 7 2 2 3 11-11 8
7. ДЮСШ «Херсон» (Херсон) 7 1 4 2 7-12 7
8. «Зірка» (Кропивницький) 7 2 1 4 8-19 7
9. «Освіта» (Херсон) 7 1 0 6 5-26 3
10. СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) 7 0 1 6 5-20 1

Перша ліга

U-15, група 6

ДЮСШ-5 (Миколаїв) – ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 1:6;

ДЮСШ-9 «Атлетик» (Одеса)ДЮСШ-3 (Миколаїв) 2:1

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 7 6 0 1 21-3 18
2. СК «Пальміра» (Одеса) 7 6 0 1 17-2 18
3. «Кристал» (Херсон) 7 5 1 1 14-5 16
4. ФК «Отрада» (Одеса) 7 4 1 2 14-4 13
5. ДЮСШ-9 «Атлетик» (Одеса) 7 4 0 3 13-16 12
6. ДЮСШ «Ізмаїл» (Ізмаїл) 7 3 1 3 8-11 10
7. ДЮФК «Чорноморець» (Одеса) 7 1 2 4 4-12 5
8. ДЮСШ-3 (Миколаїв) 7 1 2 4 8-11 5
9. ДЮСШ-5 (Миколаїв) 7 0 2 5 6-19 2
10. ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ) 7 0 1 6 3-25 1

U-17, група 6

ДЮСШ-5 (Миколаїв) – ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 1:3;

ДЮСШ-9 «Атлетик» (Одеса) ДЮСШ-3 (Миколаїв) 2:0

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 7 6 1 0 27-7 19
2. ДЮСШ-9 «Атлетик» (Одеса) 7 6 1 0 19-6 19
3. СК «Пальміра» (Одеса) 7 4 2 1 16-7 14
4. ФК «Отрада» (Одеса) 7 4 0 3 18-8 12
5. ДЮСШ-3 (Миколаїв) 7 3 1 3 8-10 10
6. ДЮСШ «Ізмаїл» (Ізмаїл) 7 3 0 4 12-18 9
7. ДЮФК «Чорноморець» (Одеса) 7 2 2 3 10-12 8
8. ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ) 7 1 2 4 9-16 5
9. «Кристал» (Херсон) 7 1 1 5 4-26 4
10. ДЮСШ-5 (Миколаїв) 7 0 0 7 5-18 0