Главная > Змагання > У 7 турі Першої ліги «Зорі над Бугом» «розпечатали» ворота «Укр-Ниви», однак здобути перемогу не вдалося

У 7 турі Першої ліги «Зорі над Бугом» «розпечатали» ворота «Укр-Ниви», однак здобути перемогу не вдалося

Spread the love

У неділю, 18 жовтня, відбувся матч 7 туру Першої ліги Чемпіонату Миколаївської області між командами «Зорі над Бугом» та «Укр-Нива».

«Зорі над Бугом» (с. Яструбинове) – «Укр-Нива» (Березанський р-н) 1:5 (0:2)

Арбітри: Ю. Бойко (Южноукраїнськ), О. Щербанич, К. Машков. Спостерігач арбітражу: М. Петрановський (усі – Вознесенськ).

Голи: Грущенко (55) – Чельцов (35, 80), Силантьєв (38, 65, 87).

Попередження: Дімінський (32), Боднар (38), Кіфа (70) – Корольов (18), Чаус (60), Чельцов (70).  

«Укр-Нива» чотири матчі підряд зберігала свої ворота недоторканними. Цієї гри «Зорі над Бугом» змогли «розпечатати» ворота березанської команди, однак перервати їх переможну серію не вдалося.

Матч проходив за переваги гостей, які частіше та більш впевнено пресингували суперника. Однак відкрити рахунок вдалося лише наприкінці першого тайму. На 35 хвилині влучно по господарським воротам пробив кращій нападник Першої ліги Володимир Чельцов. За три хвилини команда організувала наступну гольову атаку. Рахунок подвоїв Ігор Силаньєв. У другому таймі «Зорям над Бугом» вдалося скоротити відставання, зробив це Олександр Грущенко на 55 хвилині. Однак вже за 10 хвилин «Укр-Нива» знову повернула перевагу у два м’ячі, дубль записав на свій рахунок Силантьєв. У заключні 10 хвилин гості ще двічі вразили ворота «Зорів над Бугом». Точними ударами відмітились всі ті ж виконавці: Чельцов на 80 і Силантьєв на 87 хвилинах.