Главная > Змагання > У резервному турі Першої ліги обласного чемпіонату «Нечаяне» впевнено обіграло КБК (Прибужжя)

Spread the love

У середу, 14 жовтня, відбувся резервний тур Чемпіонату Миколаївської області.

У Вищій лізі МФК «Первомайськ» мав приймати у себе на полі ФК «Семенівку», однак господарі на гру не з’явилися, «Семенівка» записала до свого активу технічну перемогу 3:0.

У Першій лізі відбувся матч між командами «Нечаяне» та КБК (Прибужжя).

«Нечаяне» (Миколаївський р-н) – КБК (Прибужжя, Доманівський р-н) 9:1 (5:0)

Арбітри: В. Колісник, С. Пашинський, М. Чернега. Спостерігач арбітражу: О. Комаренко (усі – Миколаїв).

Голи: Антонюк (4, 25, 39, +42, 73), Авхімович (44), Мінаєв (76), Мунч (82, 84) – Євтодій (56), Кравченко (-68).

Попередження: Антонюк (39), Авхімович (44), Тараненко (69), Тарасенко (72) – Крупченик (44).

Господарі поля зі стартових хвилин заволоділи ініціативою та одразу почали реалізовувати її у забиті м’ячі. Уже на четвертій хвилині Максим Антонюк відкрив рахунок у матчі. Другий гол довелося чекати значно довше: за 21 хвилину той же Антонюк помножив рахунок на два. Заключні хвилини першого тайму були насичені результативними моментами команди «Нечаяне». На 39 хвилині Антонюк робить хет-трик, а за три хвилини успішно реалізовує 11-метровий удар. На останній хвилині першого тайму п’ятий м’яч в ворота гостей відправив Сергій Авхімович.

На початку другої половини гри «Прибужжя» мало два гарних моменти, однак реалізувати вдалося лише один. На 56 хвилині ворота «Нечаяного» розпечатав Андрій Євдотій, а на 68 Вадим Кравченко мав можливість подвоїти рахунок, однак не реалізував пенальті. Після чого «Нечаяне» знову напосіло на ворота суперника та за 10 хвилин забило ще чотири голи: п’ятий м’яч у зустрічі на свій рахунок записав Антонюк на 73 хвилині, за три хвилини відмітився Сергій Мінаєв і під завісу гри двічі поцілив у протилежні ворота Олександр Мунч (82 та 84 хвилини).

Головний тренер ФК «Нечаяне» Сергій Мітін:

«Суперник приїхав лише з двома замінами, я так зрозумів, що збори їх підвели, а у нас, навпаки, вийшли. Нам треба було після поразки реабілітуватися, тому поставили собі задачу не красу гри продемонструвати, а результат. І ми його досягли. Одразу забили швидкий гол, дуже впевнено пішли в атаку, могли ще більше забивати. Після першого голу хлопці почали тягнути ковдру кожен на себе, тому і така перерва між голами. Я догукався до них і ми почали робити результат. Після першого тайму зробили заміни і гравці, які вийшли, хотіли продемонструвати, що достойні, знову почали кожен сам за себе грати, поки не пропустили гол. Ми розслабилися та не очікували, що суперник буде бігти в атаку. А вони побігли та забили. Цей гол розворушив нас та ми знову почали реалізовувати моменти. У нас була мета – підняти бойовий дух перед наступною грою з одним із лідерів Першої ліги і ми це зробили».