Главная >  Регіональні федерації > Заступник голови АФМО Олександр Балакін провів робочу нараду в Новому Бузі

Заступник голови АФМО Олександр Балакін провів робочу нараду в Новому Бузі

Spread the love

14 жовтня під час робочої поїздки до Нового Бугу заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін ознайомився з проектом реконструкції стадіону «Колос», який представив очільник міста Максим Лагодієнко.

Проект реконструкції стадіону ініціювала міська влада, його заплановано впровадити в рамках виконання державної програми “Велике будівництво”.

На стадіоні передбачене будівництво повнорозмірного футбольного поля зі штучним покриттям та біговими доріжками, облаштування трибун, створення волейбольного, баскетбольного та міні-футбольного майданчиків, сектори для легкоатлетичних змагань. Проектом передбачається провести реконструкцію адміністративної будівлі, де будуть розташовані роздягальні та душові для команд,  адміністративні та допоміжні приміщення, фойє. За задумом міського голови чимало уваги буде приділено можливості проведення культуро-масових заходів.

Найближчим часом планується проведення тендерних торгів по виготовленю детального проекту реконструкції з подальшим проходженням усіх експертиз та погоджень.

Вартість реконструкції стадіону в Новому Бузі складає 40 млн гривень.